align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2022/23
  Zapisnik: 10. krog 06.11.22
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Sava Kranj 2 : 3 (1 : 3)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Grujič Stanimir
   2. pomočnik: Šoštarič Urban
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  3  Klemenčič Vid
  4  Knežević Matej (K)
  5  Juvan Matic
  6  Bogataj David
  7  Križaj Žiga
  8  Biščević Timien
  10  Novak Ivan
  11  Krajnik Jernej
  12  Bezlaj Sebastijan (V)
  15  Japić Edi
  18  Kastelec Domen
   Sava Kranj
Priimek in ime
  4  Sallahi Nderim
  5  Duraković Aleksander
  8  Šarić Nedim
  10  Nikić Mark
  11  Zupančič Urh
  15  Jevnikar Jaka
  16  Koren Staš
  19  Korać Anes
  21  Bajrović Emre (K)
  22  Rakovec Maj
  42  Likar Žak (V)
  Rezervni igralci
  14  Jašaragić Sven
  20  Pelicon Maj
  22  Hafner Maks
  28  Koplan Matic
  Rezervni igralci
  0  Knap Tibor
  2  Kryeziu Edison
  3  Šmitran Savo
  6  Malgaj Nejc
  7  Gogić Tijan
  17  Zupančič Rok
  18  Rakovec Maks
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   Sava Kranj
   Vesel Matija
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 2 7 - Križaj Žiga (29')
   2 : 3 28 - Koplan Matic (80')
   Sava Kranj
   0 : 1 19 - Korać Anes (21')
   0 : 2 5 - Duraković Aleksander (23')
   1 : 3 15 - Jevnikar Jaka (44')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    7 - Križaj Žiga (7')
   Sava Kranj
    4 - Sallahi Nderim (12')
    11 - Zupančič Urh (56')
    7 - Gogić Tijan (66')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Sava Kranj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  69'     28 - Koplan Matic
       11 - Krajnik Jernej
  85'     20 - Pelicon Maj
       10 - Novak Ivan
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  57'     2 - Kryeziu Edison
       8 - Šarić Nedim
  60'     7 - Gogić Tijan
       11 - Zupančič Urh
  68'     17 - Zupančič Rok
       19 - Korać Anes
  79'     6 - Malgaj Nejc
       21 - Bajrović Emre
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan