align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2022/23
  Zapisnik: 2. krog 03.09.22
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Škofja Loka-Medvode 2 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Damjanovič Alen
   1. pomočnik: Lahajnar Blaž
   2. pomočnik: Ponjavić Marko
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  2  Zupan Orešković Luka
  3  Markež Erik (K)
  4  Huseinbašić Adis
  5  Samardžić Adis
  6  Vukalić Tarik
  8  Murić Sandin
  11  Tadić Ivano
  14  Dasović Ravnik Gala
  17  Stević Nik
  20  Milaković Marko
  22  Džinić Alin (V)
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  2  Hafner Maks (K)
  3  Lukić Leon
  5  Iliev Filip
  6  Košir Anže
  7  Mehinović Halid
  8  Keše Žak
  9  Koplan Matic
  10  Šuštarič Bojan
  12  Pavlišič Luka (V)
  14  Handanagić Hanan
  15  Ule Aleksander
  Rezervni igralci
  7  Bešlagić Tian
  9  Silahić Benjamin
  10  Osmančević Anes
  15  Struna Tilen
  19  Biščević Lan
  Rezervni igralci
  4  Tošeski Tim
  11  Jugović Aleksander
  17  Grgić Leon
  18  Lotrič Jure
  21  Vučkov Ilijan
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Zrnić Žarko
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 2 14 - Dasović Ravnik Gala (58')
   2 : 3 10 - Osmančević Anes (69')
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 10 - Šuštarič Bojan (2')
   0 : 2 7 - Mehinović Halid (55')
   1 : 3 7 - Mehinović Halid (65')
   2 : 4 9 - Koplan Matic (87')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    22 - Džinić Alin (88')
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  32'     10 - Osmančević Anes
       4 - Huseinbašić Adis
  46'     9 - Silahić Benjamin
       20 - Milaković Marko
  46'     19 - Biščević Lan
       2 - Zupan Orešković Luka
  72'     7 - Bešlagić Tian
       17 - Stević Nik
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  52'     4 - Tošeski Tim
       10 - Šuštarič Bojan
  62'     18 - Lotrič Jure
       6 - Košir Anže
  81'     11 - Jugović Aleksander
       15 - Ule Aleksander
  88'     17 - Grgić Leon
       9 - Koplan Matic
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan