align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2022/23
  Zapisnik: 5. krog 24.09.22
   TEKMA: Sava Kranj - Zarica Kranj 5 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 39
   Glavni sodnik Močnik Perič Aleš
   1. pomočnik: Bajželj Domen
   2. pomočnik: Grujić Kristina
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Fadul Abdalla Idris (V)
  3  Šmitran Savo
  4  Jevnikar Jaka
  5  Spasovski David
  6  Gogić Tijan (K)
  7  Kryeziu Edison
  9  Dašić Vasilije
  10  Nikić Mark
  11  Zupančič Urh
  13  Talić Daris
  20  Zupančič Rok
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Nacevski Martin (V)
  2  Žeželj Luka
  3  Pantelić Kristjan
  4  Mlinar Dario
  7  Rant Jaka
  8  Sedej Tian Mai
  9  Sorgo Noel (K)
  10  Miklavčič Miha
  11  Štern Rok
  16  Hribernik Bine
  18  Ćoralić Ernan
  Rezervni igralci
  8  Kmetec Lan Bernard
  17  Malgaj Nejc
  19  Lebar Maj
  22  Nikolić Uroš
  39  Dvojmoč Tjaš
  Rezervni igralci
  6  Sedej Kristian
  15  Kuč Leon
   TRENER
   Sava Kranj
   Gogič Goran
   Zarica Kranj
   Peternelj Robert
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 0 9 - Dašić Vasilije (47')
   2 : 1 22 - Nikolić Uroš (66')
   3 : 1 6 - Gogić Tijan (71')
   4 : 2 22 - Nikolić Uroš (77')
   5 : 2 22 - Nikolić Uroš (89')
   Zarica Kranj
   1 : 1 9 - Sorgo Noel (50')
   3 : 2 10 - Miklavčič Miha (75')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    22 - Nikolić Uroš (85')
   Zarica Kranj
    4 - Mlinar Dario (56')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Zarica Kranj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  55'     19 - Lebar Maj
       20 - Zupančič Rok
  63'     22 - Nikolić Uroš
       9 - Dašić Vasilije
  74'     17 - Malgaj Nejc
       13 - Talić Daris
  89'     8 - Kmetec Lan Bernard
       19 - Lebar Maj
  89'     39 - Dvojmoč Tjaš
       7 - Kryeziu Edison
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  85'     15 - Kuč Leon
       10 - Miklavčič Miha
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan