align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2022/23
  Zapisnik: 8. krog 15.10.22
   TEKMA: Bohinj-Bled - Sava Kranj 0 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Antolič Jean
   2. pomočnik: Lahajnar Blaž
   Delegat:
   POSTAVI
   Bohinj-Bled
Priimek in ime
  2  Štraus Svit
  3  Plemelj Tian
  4  Sušić Tarik
  6  Mikulič Tim (K)
  9  Kerlec Mark
  10  Oblak Medej
  12  Osenjak Jon (V)
  13  Horvat Jaka
  14  Bergles Lovro
  17  Markež Matevž
  19  Fajan Luka
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Fadul Abdalla Idris (V)
  3  Šmitran Savo
  5  Spasovski David
  6  Gogić Tijan (K)
  7  Kryeziu Edison
  9  Dašić Vasilije
  10  Nikić Mark
  11  Zupančič Urh
  15  Zupančič Rok
  16  Jevnikar Jaka
  20  Rakovec Maj
  Rezervni igralci
  1  Bjelanović Aleksander (V)
  8  Šolar Jakob
  11  Preželj Marcel
  15  Korošec Tim
  16  Rabič Vasja
  18  Noč Žiga
  20  Sitar Klemen
  Rezervni igralci
  8  Kmetec Lan Bernard
  13  Talić Daris
  17  Malgaj Nejc
  21  Nikolić Uroš
  22  Lebar Maj
  32  Dvojmoč Tjaš
   TRENER
   Bohinj-Bled
   Ristić Grujo
   Sava Kranj
   Vamberger Eva
   STRELCI
   Bohinj-Bled
   0 : 2 11 - Preželj Marcel (42') AG
   Sava Kranj
   0 : 1 11 - Zupančič Urh (6')
   0 : 3 22 - Lebar Maj (58')
   0 : 4 10 - Nikić Mark (60')
   OPOMINJANI
   Bohinj-Bled
    13 - Horvat Jaka (24')
   Sava Kranj
    9 - Dašić Vasilije (10')
    10 - Nikić Mark (24')
    3 - Šmitran Savo (70')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bohinj-Bled
   Sava Kranj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bohinj-Bled
  Minuta  Igralec
  30'     11 - Preželj Marcel
       17 - Markež Matevž
  43'     18 - Noč Žiga
       19 - Fajan Luka
  59'     8 - Šolar Jakob
       10 - Oblak Medej
  67'     15 - Korošec Tim
       14 - Bergles Lovro
  75'     20 - Sitar Klemen
       4 - Sušić Tarik
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     22 - Lebar Maj
       9 - Dašić Vasilije
  59'     17 - Malgaj Nejc
       20 - Rakovec Maj
  59'     21 - Nikolić Uroš
       15 - Zupančič Rok
  80'     32 - Dvojmoč Tjaš
       7 - Kryeziu Edison
  80'     8 - Kmetec Lan Bernard
       3 - Šmitran Savo
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan