align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2022/23
  Zapisnik: 8. krog 15.10.22
   TEKMA: Visoko - Škofja Loka-Medvode 0 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Zaplotnik Luka
   2. pomočnik: Beton Jaka
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko
Priimek in ime
  1  Malić Tim (V)
  2  Valjavec Gašper
  4  Ajdovec Jaka
  5  Krč Štefan
  6  Korenjak Andraž
  7  Strojan Šporar Jošt
  8  Draksler Rok
  9  Podjed Rok (K)
  11  Kristjan Špiler
  21  Mijatović Daniel
  22  Zaplotnik Jaka
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  2  Hafner Maks (K)
  3  Lukić Leon
  5  Iliev Filip
  7  Mehinović Halid
  8  Keše Žak
  9  Koplan Matic
  10  Šuštarič Bojan
  12  Vrhunec Urban (V)
  14  Handanagić Hanan
  15  Ule Aleksander
  20  Stanič Žan Miloš
  Rezervni igralci
  14  Gorjanc Maj
  16  Orehar Matej
  17  Peternel Vid
  18  Sajovic Jaka
  20  Bobnar Gaber
  23  Smolej Oskar (V)
  Rezervni igralci
  4  Tošeski Tim
  6  Košir Anže
  11  Jugović Aleksander
  16  Pavlišič Luka
  17  Grgić Leon
  18  Vučkov Ilijan
  21  Lotrič Jure
   TRENER
   Visoko
   Pavlič Franci
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   Visoko
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 10 - Šuštarič Bojan (41')
   0 : 2 7 - Mehinović Halid (48')
   0 : 3 7 - Mehinović Halid (76')
   0 : 4 7 - Mehinović Halid (89') 11m
   OPOMINJANI
   Visoko
    5 - Krč Štefan (85')
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Visoko
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Visoko
  Minuta  Igralec
  63'     17 - Peternel Vid
       21 - Mijatović Daniel
  77'     16 - Orehar Matej
       22 - Zaplotnik Jaka
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     21 - Lotrič Jure
       14 - Handanagić Hanan
  57'     4 - Tošeski Tim
       5 - Iliev Filip
  57'     6 - Košir Anže
       10 - Šuštarič Bojan
  63'     16 - Pavlišič Luka
       9 - Koplan Matic
  68'     11 - Jugović Aleksander
       3 - Lukić Leon
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan