align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2022/23
  Zapisnik: 12. krog 25.03.23
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Niko Železniki 2 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Zašev Venco
   1. pomočnik: Lahajnar Blaž
   2. pomočnik: Ponjavić Marko
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  2  Omerdić Haris
  3  Markež Erik (K)
  6  Kapić Alen
  8  Murić Sandin
  9  Adrović Evin
  10  Osmančević Anes
  11  Tadić Ivano
  12  Redžić Lian (V)
  13  Kranjec Jan
  16  Milaković Marko
  19  Dasović Ravnik Gala
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Bernik Jošt (V)
  2  Lotrič Matjaž
  3  Sirnik Daris
  4  Habjan Vall (K)
  5  Pintar Drejc
  6  Lušina Miha
  7  Arko Urh
  8  Lušina Nejc
  9  Purgar Žiga
  10  Vrhunc Gašper
  11  Kejžar Štefan
  Rezervni igralci
  1  Zukić Dajan (V)
  5  Vukalić Tarik
  7  Bešlagić Tian
  15  Struna Tilen
  18  Biščević Lan
  Rezervni igralci
  13  Primožič Žak
  14  Koblar Tine
  15  Šolar Vid
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Halilović Nevzet
   Niko Železniki
   Kavčič Rok
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 2 10 - Osmančević Anes (51')
   2 : 2 6 - Kapić Alen (60')
   Niko Železniki
   0 : 1 7 - Arko Urh (10')
   0 : 2 10 - Vrhunc Gašper (48')
   2 : 3 10 - Vrhunc Gašper (90')
   2 : 4 13 - Primožič Žak (92')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Niko Železniki
    5 - Pintar Drejc (5')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Niko Železniki
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     1 - Zukić Dajan
       12 - Redžić Lian
  46'     5 - Vukalić Tarik
       16 - Milaković Marko
  61'     7 - Bešlagić Tian
       11 - Tadić Ivano
  88'     15 - Struna Tilen
       10 - Osmančević Anes
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Primožič Žak
       8 - Lušina Nejc
  46'     14 - Koblar Tine
       2 - Lotrič Matjaž
  88'     15 - Šolar Vid
       9 - Purgar Žiga
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan