align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2022/23
  Zapisnik: 12. krog 25.03.23
   TEKMA: Visoko - Bohinj-Bled 0 : 6 (0 : 2)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Perić Luka
   1. pomočnik: Zaplotnik Luka
   2. pomočnik: Žerjavič Simon
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko
Priimek in ime
  1  Žibert Jaka (V)
  2  Dolenec Nejc
  6  Draksler Rok
  7  Ajdovec Jaka
  8  Podjed Rok (K)
  9  Strojan Šporar Jošt
  14  Kristjan Špiler
  16  Orehar Matej
  17  Krč Štefan
  18  Peternel Vid
  21  Mijatović Daniel
   Bohinj-Bled
Priimek in ime
  2  Štraus Svit
  3  Plemelj Tian (K)
  6  Kerlec Mark
  9  Bergles Lovro
  10  Oblak Medej
  12  Osenjak Jon (V)
  13  Horvat Jaka
  15  Vidic Žiga
  16  Rabič Vasja
  17  Zupančič Blaž
  20  Fajan Luka
  Rezervni igralci
  3  Valjavec Gašper
  11  Šimnovec Ambrož
  15  Mencinger Jure
  22  Sajovic Jaka
  Rezervni igralci
  1  Muminović Ajid (V)
  7  Noč Žiga
  8  Šolar Jakob
  11  Lepir Nejc
  14  Muminović Adin
  18  Rozman Jakob
  19  Grilc Tine
   TRENER
   Visoko
   Pavlič Franci
   Bohinj-Bled
   Blažič Jernej
   STRELCI
   Visoko
   Bohinj-Bled
   0 : 1 13 - Horvat Jaka (22')
   0 : 2 13 - Horvat Jaka (24')
   0 : 3 10 - Oblak Medej (62')
   0 : 4 19 - Grilc Tine (71')
   0 : 5 10 - Oblak Medej (76')
   0 : 6 7 - Noč Žiga (85')
   OPOMINJANI
   Visoko
    2 - Dolenec Nejc (28')
   Bohinj-Bled
    3 - Plemelj Tian (79')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Visoko
   Bohinj-Bled
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Visoko
  Minuta  Igralec
  85'     22 - Sajovic Jaka
       16 - Orehar Matej
   Bohinj-Bled
  Minuta  Igralec
  58'     7 - Noč Žiga
       17 - Zupančič Blaž
  60'     19 - Grilc Tine
       13 - Horvat Jaka
  71'     8 - Šolar Jakob
       9 - Bergles Lovro
  77'     11 - Lepir Nejc
       10 - Oblak Medej
  80'     14 - Muminović Adin
       2 - Štraus Svit
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan