align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2022/23
  Zapisnik: 12. krog 25.03.23
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Getris Velesovo-Preddvor 2 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 27
   Glavni sodnik Sitar Jakob
   1. pomočnik: Logar Jan
   2. pomočnik: Klemenčič Vid
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  2  Hafner Maks (K)
  5  Iliev Filip
  7  Mehinović Halid
  8  Keše Žak
  10  Ceferin Bor
  12  Vrhunec Urban (V)
  14  Luznar Urh
  15  Ule Aleksander
  17  Handanagić Hanan
  21  Šarić Anej
  24  Stanič Žan Miloš
   Getris Velesovo-Preddvor
Priimek in ime
  1  Debeljak Ažbe (V)
  2  Fras Samo
  6  Okorn Lovro
  7  Šenk Jakob
  8  Udovč Rok
  9  Jesenovec Jošt
  10  Ljubeljšek Matic
  13  Harambašić Tarik
  14  Lakner Loris
  18  Košnik Matic
  21  Čebulj Jan (K)
  Rezervni igralci
  4  Tošeski Tim
  6  Košir Anže
  11  Jugović Aleksander
  16  Lotrič Jure
  18  Matanović Sven
  Rezervni igralci
  3  Stojković Uroš
  4  Volčjak Jernej
  5  Višić Petar
  11  Fon Maj
  17  Podgoršek Jakob
  19  Orlič Luka
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   Getris Velesovo-Preddvor
   Vrtačnik Tilen
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 24 - Stanič Žan Miloš (24')
   2 : 0 16 - Lotrič Jure (75')
   Getris Velesovo-Preddvor
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    10 - Ceferin Bor (29')
    24 - Stanič Žan Miloš (43')
   Getris Velesovo-Preddvor
    10 - Ljubeljšek Matic (20')
    2 - Fras Samo (43')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Getris Velesovo-Preddvor
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  57'     11 - Jugović Aleksander
       15 - Ule Aleksander
  62'     16 - Lotrič Jure
       8 - Keše Žak
  67'     4 - Tošeski Tim
       24 - Stanič Žan Miloš
  77'     6 - Košir Anže
       5 - Iliev Filip
  81'     18 - Matanović Sven
       7 - Mehinović Halid
   Getris Velesovo-Preddvor
  Minuta  Igralec
  57'     17 - Podgoršek Jakob
       2 - Fras Samo
  57'     11 - Fon Maj
       9 - Jesenovec Jošt
  62'     19 - Orlič Luka
       18 - Košnik Matic
  77'     3 - Stojković Uroš
       6 - Okorn Lovro
  87'     5 - Višić Petar
       13 - Harambašić Tarik
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan