align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2022/23
  Zapisnik: 13. krog 01.04.23
   TEKMA: Bohinj-Bled - SIJ Acroni Jesenice 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Bohinj-Bled
Priimek in ime
  1  Muminović Ajid (V)
  3  Plemelj Tian (K)
  6  Kerlec Mark
  9  Bergles Lovro
  10  Oblak Medej
  13  Horvat Jaka
  16  Rabič Vasja
  17  Zupančič Blaž
  18  Sušić Tarik
  19  Grilc Tine
  20  Fajan Luka
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Džinić Alin (V)
  2  Omerdić Haris
  3  Markež Erik (K)
  4  Huseinbašić Adis
  6  Biščević Lan
  8  Murić Sandin
  9  Adrović Evin
  10  Osmančević Anes
  11  Tadić Ivano
  13  Kranjec Jan
  15  Dasović Ravnik Gala
  Rezervni igralci
  2  Štraus Svit
  7  Noč Žiga
  8  Šolar Jakob
  11  Lepir Nejc
  12  Osenjak Jon (V)
  14  Muminović Adin
  15  Vidic Žiga
  Rezervni igralci
  0  Redžić Lian (V)
  5  Uščuplić Edin
  7  Bešlagić Tian
  16  Milaković Marko
  18  Lemeš Alan
   TRENER
   Bohinj-Bled
   Blažič Jernej
   SIJ Acroni Jesenice
   Zrnić Žarko
   STRELCI
   Bohinj-Bled
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 7 - Bešlagić Tian (59')
   OPOMINJANI
   Bohinj-Bled
   SIJ Acroni Jesenice
    13 - Kranjec Jan (89')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bohinj-Bled
   SIJ Acroni Jesenice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bohinj-Bled
  Minuta  Igralec
  50'     2 - Štraus Svit
       20 - Fajan Luka
  50'     7 - Noč Žiga
       9 - Bergles Lovro
  62'     15 - Vidic Žiga
       17 - Zupančič Blaž
  62'     8 - Šolar Jakob
       6 - Kerlec Mark
  86'     14 - Muminović Adin
       18 - Sušić Tarik
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  33'     18 - Lemeš Alan
       4 - Huseinbašić Adis
  48'     7 - Bešlagić Tian
       6 - Biščević Lan
  52'     16 - Milaković Marko
       11 - Tadić Ivano
  62'     5 - Uščuplić Edin
       2 - Omerdić Haris
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan