align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2022/23
  Zapisnik: 13. krog 01.04.23
   TEKMA: Niko Železniki - Škofja Loka-Medvode 1 : 8 (0 : 5)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 35
   Glavni sodnik Jamnik Jure
   1. pomočnik: Klemenčič Vid
   2. pomočnik: Božnar Nejc
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Bernik Jošt (V,K)
  3  Sirnik Daris
  5  Pintar Drejc
  6  Lušina Miha
  7  Arko Urh
  8  Lušina Nejc
  9  Purgar Žiga
  10  Vrhunc Gašper
  11  Kejžar Štefan
  14  Koblar Tine
  15  Šolar Vid
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  2  Hafner Maks (K)
  3  Šarić Anej
  5  Iliev Filip
  6  Luznar Urh
  7  Mehinović Halid
  8  Keše Žak
  10  Ceferin Bor
  15  Ule Aleksander
  16  Lotrič Jure
  45  Handanagić Hanan
  Rezervni igralci
  2  Lotrič Matjaž
  4  Murn Ažbe
  13  Primožič Žak
  16  Tušek Ivan
  Rezervni igralci
  4  Tošeski Tim
  11  Jugović Aleksander
  13  Lukić Leon
  14  Košir Anže
  17  Grgić Leon
  18  Matanović Sven
   TRENER
   Niko Železniki
   Kavčič Rok
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 8 11 - Kejžar Štefan (65')
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 7 - Mehinović Halid (10')
   0 : 2 16 - Lotrič Jure (24')
   0 : 3 10 - Ceferin Bor (25')
   0 : 4 7 - Mehinović Halid (31')
   0 : 5 8 - Keše Žak (38')
   0 : 6 5 - Iliev Filip (58')
   0 : 7 7 - Mehinović Halid (63')
   0 : 8 8 - Keše Žak (64')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
    5 - Pintar Drejc (68')
    4 - Murn Ažbe (74')
    3 - Sirnik Daris (90')
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  46'     2 - Lotrič Matjaž
       10 - Vrhunc Gašper
  53'     4 - Murn Ažbe
       14 - Koblar Tine
  53'     16 - Tušek Ivan
       15 - Šolar Vid
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Košir Anže
       10 - Ceferin Bor
  46'     4 - Tošeski Tim
       3 - Šarić Anej
  53'     18 - Matanović Sven
       6 - Luznar Urh
  53'     11 - Jugović Aleksander
       16 - Lotrič Jure
  73'     17 - Grgić Leon
       15 - Ule Aleksander
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan