align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2022/23
  Zapisnik: 14. krog 05.04.23
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Bohinj-Bled 5 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Bajželj Domen
   2. pomočnik: Klemenčič Vid
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  2  Hafner Maks (K)
  3  Šarić Anej
  5  Iliev Filip
  7  Mehinović Halid
  8  Keše Žak
  10  Stanič Žan Miloš
  11  Jugović Aleksander
  14  Luznar Urh
  16  Lotrič Jure
  45  Handanagić Hanan
   Bohinj-Bled
Priimek in ime
  2  Štraus Svit
  3  Plemelj Tian (K)
  4  Sušić Tarik
  6  Kerlec Mark
  9  Bergles Lovro
  10  Oblak Medej
  12  Osenjak Jon (V)
  13  Horvat Jaka
  16  Rabič Vasja
  17  Markež Matevž
  18  Zupančič Blaž
  Rezervni igralci
  4  Tošeski Tim
  6  Košir Anže
  13  Lukić Leon
  15  Koplan Matic
  18  Matanović Sven
  Rezervni igralci
  1  Muminović Ajid (V)
  7  Noč Žiga
  8  Šolar Jakob
  11  Lepir Nejc
  15  Vidic Žiga
  20  Fajan Luka
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   Bohinj-Bled
   Blažič Jernej
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
    7 - Mehinović Halid (46') 11m
   1 : 0 10 - Stanič Žan Miloš (47')
   2 : 0 18 - Matanović Sven (67')
   3 : 0 7 - Mehinović Halid (72')
   4 : 0 18 - Matanović Sven (76')
   5 : 0 10 - Stanič Žan Miloš (88')
   Bohinj-Bled
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
   Bohinj-Bled
    15 - Vidic Žiga (83')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Bohinj-Bled
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  55'     18 - Matanović Sven
       11 - Jugović Aleksander
  59'     13 - Lukić Leon
       16 - Lotrič Jure
  66'     4 - Tošeski Tim
       5 - Iliev Filip
  66'     6 - Košir Anže
       8 - Keše Žak
  72'     15 - Koplan Matic
       14 - Luznar Urh
   Bohinj-Bled
  Minuta  Igralec
  48'     20 - Fajan Luka
       16 - Rabič Vasja
  64'     7 - Noč Žiga
       18 - Zupančič Blaž
  72'     15 - Vidic Žiga
       10 - Oblak Medej
  77'     8 - Šolar Jakob
       4 - Sušić Tarik
  81'     11 - Lepir Nejc
       6 - Kerlec Mark
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan