align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2022/23
  Zapisnik: 14. krog 08.04.23
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Visoko 7 : 1 (3 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Lahajnar Blaž
   2. pomočnik: Ponjavić Marko
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Džinić Alin (V)
  2  Omerdić Haris
  3  Markež Erik (K)
  7  Bešlagić Tian
  8  Murić Sandin
  9  Adrović Evin
  10  Osmančević Anes
  11  Tadić Ivano
  13  Jakupović Benjamin
  14  Dasović Ravnik Gala
  17  Biščević Lan
   Visoko
Priimek in ime
  1  Žibert Jaka (V)
  3  Valjavec Gašper
  4  Dolenec Nejc
  7  Krč Štefan
  8  Draksler Rok
  9  Ajdovec Jaka
  10  Podjed Rok (K)
  11  Malić Tim
  17  Zena Bajram
  19  Korenjak Andraž
  22  Mijatović Daniel
  Rezervni igralci
  4  Huseinbašić Adis
  5  Uščuplić Edin
  12  Redžić Lian (V)
  15  Struna Tilen
  19  Milaković Marko
  Rezervni igralci
  5  Orehar Matej
  21  Sajovic Jaka
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Zrnić Žarko
   Visoko
   Golob David
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 9 - Adrović Evin (5')
   2 : 0 9 - Adrović Evin (8')
   3 : 1 10 - Osmančević Anes (44')
   4 : 1 11 - Tadić Ivano (52')
   5 : 1 9 - Adrović Evin (59')
   6 : 1 3 - Markež Erik (72')
   7 : 1 19 - Milaković Marko (81')
   Visoko
   2 : 1 9 - Ajdovec Jaka (37')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Visoko
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Visoko
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  53'     19 - Milaković Marko
       11 - Tadić Ivano
  53'     5 - Uščuplić Edin
       2 - Omerdić Haris
  66'     4 - Huseinbašić Adis
       10 - Osmančević Anes
  73'     12 - Redžić Lian
       1 - Džinić Alin
  73'     15 - Struna Tilen
       9 - Adrović Evin
   Visoko
  Minuta  Igralec
  39'     5 - Orehar Matej
       10 - Podjed Rok
  46'     21 - Sajovic Jaka
       11 - Malić Tim
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan