align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2022/23
  Zapisnik: 15. krog 15.04.23
   TEKMA: Sava Kranj - Visoko 7 : 1 (3 : 1)
   Kraj: Kranj - Športni center Stražišče    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Janković Vanja
   1. pomočnik: Nikolovski Mirche
   2. pomočnik: Grujić Kristina
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Fadul Abdalla Idris (V)
  2  Talić Daris
  3  Šmitran Savo
  4  Lebar Maj
  6  Kryeziu Edison
  7  Gogić Tijan (K)
  10  Nikić Mark
  11  Dašić Vasilije
  17  Malgaj Nejc
  20  Rakovec Maj
  50  Nikolić Uroš
   Visoko
Priimek in ime
  1  Žibert Jaka (V)
  3  Valjavec Gašper
  4  Dolenec Nejc
  6  Mencinger Jure
  7  Ajdovec Jaka
  8  Podjed Rok (K)
  9  Prtija Dejan
  10  Malić Tim
  11  Kristjan Špiler
  17  Krč Štefan
  22  Mijatović Daniel
  Rezervni igralci
  8  Kmetec Lan Bernard
  15  Avdić Tarik
  16  Mazrekaj Isuf
  19  Rupar Tai
  21  Stevanović Danilo
  Rezervni igralci
  21  Sajovic Jaka
   TRENER
   Sava Kranj
   Jeram Žan
   Visoko
   Golob David
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 0 50 - Nikolić Uroš (19')
   2 : 0 10 - Nikić Mark (21')
   3 : 0 10 - Nikić Mark (26')
   4 : 1 3 - Šmitran Savo (53')
   5 : 1 10 - Nikić Mark (70')
   6 : 1 8 - Kmetec Lan Bernard (76')
   7 : 1 8 - Kmetec Lan Bernard (84')
   Visoko
   3 : 1 3 - Valjavec Gašper (33')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
   Visoko
    22 - Mijatović Daniel (67')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Visoko
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Avdić Tarik
       50 - Nikolić Uroš
  71'     16 - Mazrekaj Isuf
       11 - Dašić Vasilije
  73'     8 - Kmetec Lan Bernard
       17 - Malgaj Nejc
  76'     21 - Stevanović Danilo
       6 - Kryeziu Edison
  81'     19 - Rupar Tai
       2 - Talić Daris
   Visoko
  Minuta  Igralec
  79'     21 - Sajovic Jaka
       10 - Malić Tim
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan