align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2022/23
  Zapisnik: 15. krog 19.04.23
   TEKMA: Bohinj-Bled - SIJ Acroni Jesenice 3 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Lahajnar Blaž
   2. pomočnik: Ponjavić Marko
   Delegat:
   POSTAVI
   Bohinj-Bled
Priimek in ime
  1  Muminović Ajid (V)
  2  Štraus Svit
  3  Plemelj Tian (K)
  4  Sušić Tarik
  6  Kerlec Mark
  7  Zupančič Blaž
  8  Rabič Vasja
  9  Bergles Lovro
  10  Oblak Medej
  13  Horvat Jaka
  17  Markež Matevž
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  2  Omerdić Haris
  3  Markež Erik (K)
  4  Jakupović Benjamin
  6  Dasović Ravnik Gala
  7  Bešlagić Tian
  8  Murić Sandin
  9  Adrović Evin
  10  Osmančević Anes
  11  Tadić Ivano
  19  Biščević Lan
  22  Džinić Alin (V)
  Rezervni igralci
  5  Preželj Marcel
  11  Lepir Nejc
  12  Osenjak Jon
  14  Noč Žiga
  19  Grilc Tine
  20  Fajan Luka
  Rezervni igralci
  15  Struna Tilen
  16  Milaković Marko
   TRENER
   Bohinj-Bled
   Blažič Jernej
   SIJ Acroni Jesenice
   Zrnić Žarko
   STRELCI
   Bohinj-Bled
   1 : 0 7 - Zupančič Blaž (12')
   2 : 0 14 - Noč Žiga (62')
   3 : 0 13 - Horvat Jaka (71')
   SIJ Acroni Jesenice
   3 : 1 9 - Adrović Evin (89')
   3 : 2 16 - Milaković Marko (91')
   OPOMINJANI
   Bohinj-Bled
    6 - Kerlec Mark (68')
   SIJ Acroni Jesenice
    4 - Jakupović Benjamin (84')
    8 - Murić Sandin (85')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bohinj-Bled
   SIJ Acroni Jesenice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bohinj-Bled
  Minuta  Igralec
  61'     14 - Noč Žiga
       7 - Zupančič Blaž
  69'     19 - Grilc Tine
       10 - Oblak Medej
  73'     5 - Preželj Marcel
       13 - Horvat Jaka
  75'     20 - Fajan Luka
       9 - Bergles Lovro
  80'     11 - Lepir Nejc
       17 - Markež Matevž
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Milaković Marko
       19 - Biščević Lan
  80'     15 - Struna Tilen
       7 - Bešlagić Tian
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan