align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2022/23
  Zapisnik: 17. krog 06.05.23
   TEKMA: Sava Kranj - SIJ Acroni Jesenice 5 : 2 (3 : 1)
   Kraj: Kranj - Športni center Stražišče    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Perić Dejan
   1. pomočnik: Salihović Leon
   2. pomočnik: Grujić Kristina
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Fadul Abdalla Idris (V)
  2  Rakovec Maj
  3  Šmitran Savo
  4  Spasovski David
  6  Gogić Tijan (K)
  9  Dašić Vasilije
  10  Nikić Mark
  11  Kryeziu Edison
  14  Lebar Maj
  17  Malgaj Nejc
  30  Jevnikar Jaka
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Pirija Gal (V)
  3  Omerdić Haris
  6  Kranjec Jan
  7  Milaković Marko
  9  Adrović Evin
  10  Murić Sandin
  11  Tadić Ivano
  13  Husić Adis (K)
  15  Uščuplić Edin
  16  Dasović Ravnik Gala
  18  Biščević Lan
  Rezervni igralci
  15  Avdić Tarik
  16  Nikolić Uroš
  23  Kmetec Lan Bernard
  54  Talić Daris
  Rezervni igralci
  4  Huseinbašić Adis
  17  Lemeš Alan
  19  Struna Tilen
   TRENER
   Sava Kranj
   Gnjatovič Alan
   SIJ Acroni Jesenice
   Zrnić Žarko
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 0 17 - Malgaj Nejc (12')
   2 : 1 17 - Malgaj Nejc (26')
   3 : 1 9 - Dašić Vasilije (38')
   4 : 1 10 - Nikić Mark (53')
   5 : 1 10 - Nikić Mark (74')
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 16 - Dasović Ravnik Gala (13')
   5 : 2 9 - Adrović Evin (84')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    3 - Šmitran Savo (75')
   SIJ Acroni Jesenice
    15 - Uščuplić Edin (64')
    10 - Murić Sandin (75')
    3 - Omerdić Haris (79')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   SIJ Acroni Jesenice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  56'     16 - Nikolić Uroš
       17 - Malgaj Nejc
  62'     54 - Talić Daris
       4 - Spasovski David
  75'     23 - Kmetec Lan Bernard
       6 - Gogić Tijan
  79'     15 - Avdić Tarik
       9 - Dašić Vasilije
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  56'     17 - Lemeš Alan
       6 - Kranjec Jan
  62'     4 - Huseinbašić Adis
       18 - Biščević Lan
  78'     19 - Struna Tilen
       7 - Milaković Marko
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
5. krog 23.09.23
Naklo : Bitnje 1 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Britof 2 : 2
Preddvor : Kranjska Gora 6 : 2
Sava Kranj : Visoko 2 : 2
Zarica Kranj : Velesovo Cerklje 4 : 2
Niko Železniki : Polet 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan