align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2022/23
  Zapisnik: 16. krog 10.05.23
   TEKMA: Visoko - Škofja Loka-Medvode 1 : 8 (1 : 5)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Sitar Jakob
   1. pomočnik: Salihović Leon
   2. pomočnik: Beton Jaka
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko
Priimek in ime
  1  Žibert Jaka (V)
  2  Dolenec Nejc
  4  Krč Štefan
  5  Valjavec Gašper
  7  Ajdovec Jaka (K)
  8  Podjed Rok
  9  Strojan Šporar Jošt
  11  Kristjan Špiler
  14  Mencinger Jure
  20  Prtija Dejan
  22  Mijatović Daniel
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  3  Hafner Maks (K)
  4  Tošeski Tim
  5  Iliev Filip
  7  Mehinović Halid
  8  Keše Žak
  9  Matanović Sven
  10  Stanič Žan Miloš
  14  Handanagić Hanan
  15  Ule Aleksander
  16  Lotrič Jure
  Rezervni igralci
  6  Draksler Rok
  15  Zena Bajram
  18  Orehar Matej
  21  Sajovic Jaka
  Rezervni igralci
  6  Košir Anže
  18  Jugović Aleksander
  23  Grgić Leon
   TRENER
   Visoko
   Pavlič Franci
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   Visoko
   1 : 4 8 - Podjed Rok (20')
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 16 - Lotrič Jure (2')
   0 : 2 8 - Keše Žak (5')
   0 : 3 7 - Mehinović Halid (7')
   0 : 4 8 - Keše Žak (8')
   1 : 5 7 - Mehinović Halid (30') 11m
   1 : 6 8 - Keše Žak (51')
   1 : 7 10 - Stanič Žan Miloš (60')
   1 : 8 10 - Stanič Žan Miloš (74')
   OPOMINJANI
   Visoko
    4 - Krč Štefan (50')
    20 - Prtija Dejan (71')
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Visoko
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Visoko
  Minuta  Igralec
  64'     15 - Zena Bajram
       22 - Mijatović Daniel
  86'     18 - Orehar Matej
       14 - Mencinger Jure
  86'     21 - Sajovic Jaka
       4 - Krč Štefan
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  50'     18 - Jugović Aleksander
       9 - Matanović Sven
  50'     6 - Košir Anže
       4 - Tošeski Tim
  70'     23 - Grgić Leon
       16 - Lotrič Jure
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan