align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2022/23
  Zapisnik: 19. krog 17.05.23
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Bohinj-Bled 4 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 15
   Glavni sodnik Sitar Jakob
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Salihović Leon
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  4  Tošeski Tim
  5  Iliev Filip
  7  Mehinović Halid
  8  Ceferin Bor
  10  Stanič Žan Miloš
  11  Hafner Maks (K)
  14  Handanagić Hanan
  15  Ule Aleksander
  16  Lotrič Jure
  25  Keše Žak
   Bohinj-Bled
Priimek in ime
  1  Osenjak Jon (V)
  2  Fajan Luka
  3  Plemelj Tian (K)
  4  Sušić Tarik
  6  Kerlec Mark
  9  Bergles Lovro
  10  Oblak Medej
  13  Horvat Jaka
  14  Noč Žiga
  16  Rabič Vasja
  17  Markež Matevž
  Rezervni igralci
  3  Lukić Leon
  6  Košir Anže
  9  Koplan Matic
  17  Matanović Sven
  18  Jugović Aleksander
  23  Grgić Leon
  Rezervni igralci
  7  Bernjak Sven
  8  Muminović Adin
  12  Muminović Ajid (V)
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   Bohinj-Bled
   Blažič Jernej
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 8 - Ceferin Bor (19')
   3 : 0 15 - Ule Aleksander (43')
   4 : 0 8 - Ceferin Bor (53')
   Bohinj-Bled
   2 : 0 3 - Plemelj Tian (29') AG
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
   Bohinj-Bled
    6 - Kerlec Mark (80')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Bohinj-Bled
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  57'     6 - Košir Anže
       4 - Tošeski Tim
  57'     18 - Jugović Aleksander
       5 - Iliev Filip
  57'     17 - Matanović Sven
       25 - Keše Žak
  57'     3 - Lukić Leon
       16 - Lotrič Jure
  69'     23 - Grgić Leon
       10 - Stanič Žan Miloš
   Bohinj-Bled
  Minuta  Igralec
  38'     7 - Bernjak Sven
       16 - Rabič Vasja
  65'     8 - Muminović Adin
       2 - Fajan Luka
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan