align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2022/23
  Zapisnik: 21. krog 27.05.23
   TEKMA: Visoko - Getris Velesovo-Preddvor 0 : 3 (0 : 2)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Bajželj Domen
   1. pomočnik: Zaplotnik Luka
   2. pomočnik: Beton Jaka
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko
Priimek in ime
  1  Žibert Jaka (V)
  2  Dolenec Nejc (K)
  3  Valjavec Gašper
  4  Peternel Vid
  5  Krč Štefan
  6  Zena Bajram
  7  Ajdovec Jaka
  9  Strojan Šporar Jošt
  10  Prtija Dejan
  14  Malić Tim
  20  Smolej Oskar
   Getris Velesovo-Preddvor
Priimek in ime
  1  Debeljak Ažbe (V)
  2  Fras Samo
  4  Volčjak Jernej
  6  Bergant Krištof
  8  Udovč Rok
  9  Jesenovec Jošt
  14  Lakner Loris
  15  Kuhar Nejc
  17  Lanišek Jaka
  19  Orlič Luka
  21  Čebulj Jan (K)
  Rezervni igralci
  8  Podjed Rok
  11  Kristjan Špiler
  15  Orehar Matej
  21  Sajovic Tin
  22  Mijatović Daniel
  Rezervni igralci
  3  Stojković Uroš
  5  Višić Petar
  7  Demšar Jaš
   TRENER
   Visoko
   Golob David
   Getris Velesovo-Preddvor
   Markič Luka
   STRELCI
   Visoko
   0 : 2 7 - Ajdovec Jaka (13') AG
   Getris Velesovo-Preddvor
   0 : 1 9 - Jesenovec Jošt (10')
   0 : 3 19 - Orlič Luka (73')
   OPOMINJANI
   Visoko
    5 - Krč Štefan (57')
   Getris Velesovo-Preddvor
    21 - Čebulj Jan (57')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Visoko
   Getris Velesovo-Preddvor
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Visoko
  Minuta  Igralec
  7'     8 - Podjed Rok
       20 - Smolej Oskar
  7'     22 - Mijatović Daniel
       4 - Peternel Vid
  67'     11 - Kristjan Špiler
       14 - Malić Tim
  81'     15 - Orehar Matej
       5 - Krč Štefan
  81'     21 - Sajovic Tin
       6 - Zena Bajram
   Getris Velesovo-Preddvor
  Minuta  Igralec
  58'     3 - Stojković Uroš
       2 - Fras Samo
  76'     7 - Demšar Jaš
       15 - Kuhar Nejc
  80'     2 - Fras Samo
       3 - Stojković Uroš
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan