align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2022/23
  Zapisnik: 3. krog 15.09.22
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice U14 - Škofja Loka-Medvode U14 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Zašev Venco
   1. pomočnik: Ponjavić Marko
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice U14
Priimek in ime
  1  Pirija Gal (V)
  3  Demec Bor
  4  Jakupović Benjamin
  5  Uščuplić Edin
  6  Mehić Adin
  7  Mulalić Alin
  8  Kamšek Maj
  9  Kapić Alen (K)
  11  Biščević Lan
  15  Džafić Lan
  19  Hafizović David
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime
  1  Zemljarič Gal (V)
  2  Škrjanec Luka
  4  Dobnikar Nejc
  5  Volčič Peter
  6  Jelić Leo
  7  Jesenovec Žan
  8  Jezeršek Lovro
  11  Bizovičar Alhassan Nayee
  15  Vučenović Aleksej
  17  Bozhinovski Vlatko
  45  Mlinar Luka (K)
  Rezervni igralci
  12  Zukić Dajan (V)
  17  Kostić Filip
  20  Milaković Toni
  Rezervni igralci
  3  Lavtižar Ažbe
  14  Žumer Urban
  28  Butinar Matic (V)
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Halilović Nevzet
   Škofja Loka-Medvode U14
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice U14
   1 : 0 11 - Biščević Lan (37')
   2 : 0 20 - Milaković Toni (70')
   Škofja Loka-Medvode U14
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice U14
    20 - Milaković Toni (61')
    5 - Uščuplić Edin (67')
    7 - Mulalić Alin (79')
   Škofja Loka-Medvode U14
    7 - Jesenovec Žan (32')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Škofja Loka-Medvode U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice U14
  Minuta  Igralec
  52'     12 - Zukić Dajan
       1 - Pirija Gal
  52'     17 - Kostić Filip
       15 - Džafić Lan
  58'     20 - Milaković Toni
       11 - Biščević Lan
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
  41'     28 - Butinar Matic
       1 - Zemljarič Gal
  41'     14 - Žumer Urban
       45 - Mlinar Luka
  67'     3 - Lavtižar Ažbe
       2 - Škrjanec Luka
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan