align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Kvalifikacije: 2.SKL-zahod 2023/24
  Zapisnik: 3. krog 10.06.23
   TEKMA: Bilje - Arne Tabor 69 1 : 5 (1 : 2)
   Kraj: Bilje - Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Zupanc Andraž
   2. pomočnik: Beton Jaka
   Delegat: Kranjec Mojmir
   POSTAVI
   Bilje
Priimek in ime
  1  Šuligoj Bavčar Matia (V)
  2  Murovec Žiga
  3  Štekar Lev
  4  Urdih Jan
  5  Tomsič Luka
  6  Bajc Maj
  7  Dobrila Tai
  8  Murovec Jaka
  10  Merljak Jan
  11  Lukežič Vid (K)
  26  Menard Svit
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Pirc Tim (V)
  2  Zgonc Jan
  3  Ivanec Žiga
  4  Alabanda Hal
  5  Dolinar Luka
  6  Šogorič Bono
  7  Gregel Naj
  8  Ulčar Maj Aleksander
  9  Benko Svit
  10  Krajner Tilen (K)
  11  Ljubijankić Anes
  Rezervni igralci
  12  Frančeškin Rene (V)
  21  Orel Žan
  22  Faganelj Jaka
  25  Podgornik Leon
  27  Goga Tien
  Rezervni igralci
  12  Zadravec Mark (V)
  13  Kočan Belmin
  14  Podgoršek Rok
  15  Zadravec Naj
  16  Tomšič Maks
  17  Borzatta Samo
   TRENER
   Bilje
   Ostojić Vladimir
   Arne Tabor 69
   Lukančič Igor
   STRELCI
   Bilje
   1 : 1 5 - Tomsič Luka (42')
   Arne Tabor 69
   0 : 1 9 - Benko Svit (32')
   1 : 2 9 - Benko Svit (45')
   1 : 3 17 - Borzatta Samo (55')
   1 : 4 6 - Šogorič Bono (71')
   1 : 5 9 - Benko Svit (79')
   OPOMINJANI
   Bilje
   Arne Tabor 69
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bilje
   Arne Tabor 69
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bilje
  Minuta  Igralec
  46'     12 - Frančeškin Rene
       1 - Šuligoj Bavčar Matia
  46'     27 - Goga Tien
       10 - Merljak Jan
  46'     21 - Orel Žan
       6 - Bajc Maj
  74'     22 - Faganelj Jaka
       4 - Urdih Jan
  74'     25 - Podgornik Leon
       7 - Dobrila Tai
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Borzatta Samo
       7 - Gregel Naj
  46'     15 - Zadravec Naj
       8 - Ulčar Maj Aleksander
  46'     16 - Tomšič Maks
       3 - Ivanec Žiga
  46'     14 - Podgoršek Rok
       2 - Zgonc Jan
  77'     12 - Zadravec Mark
       1 - Pirc Tim
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan