align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 1. krog 12.08.23
   TEKMA: IB 1975 Ljubljana - Slovan 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Keserović Semir
   1. pomočnik: Zajec Jakob
   2. pomočnik: Intihar Matic
   Delegat: Hafner Marko
   POSTAVI
   IB 1975 Ljubljana
Priimek in ime
  2  Avdić Arton
  3  Kövesdi Szabolcs
  4  Lambergar Kal Dominik
  5  Brenk Maks
  6  Perković Timon (K)
  7  Lipicer Marcel Teodor
  9  Poličnik Maks
  10  Brus Gaj
  11  Furlan Matic
  12  Hazabent Jaka (V)
  15  Ilinov Stepan
   Slovan
Priimek in ime
  1  Zgonc Alen (V)
  2  Fašun Aljoša
  4  Vehovec Maks
  6  Ravnihar Tim
  7  Kraševec Luka
  8  Benedičič Bizjak Tej
  10  Džajić Danijel
  11  Kraković Arijan
  14  Jenko Dimitrij
  17  Adrović Leonardo (K)
  19  Mlekuž Svit
  Rezervni igralci
  1  Popović Mark (V)
  8  Podgornik Tjaš
  13  Tomše Jaša
  14  Volk Lovro
  16  Koprivec Perjet Nik
  17  Podbregar Lars
  18  Trček Maj
  Rezervni igralci
  5  Marinoski Miloš
  9  Beganović Brendon
  12  Krapež Anžej (V)
  18  Adrović Benjamin
  20  Dresh Aldin
  21  Gradišar Ažbe
  22  Marinoski Angel
   TRENER
   IB 1975 Ljubljana
   Vitanc Darin
   Slovan
   Mačkič Marinko
   STRELCI
   IB 1975 Ljubljana
   1 : 0 17 - Podbregar Lars (61')
   Slovan
   1 : 1 18 - Adrović Benjamin (86')
   OPOMINJANI
   IB 1975 Ljubljana
    15 - Ilinov Stepan (40')
    5 - Brenk Maks (50')
    17 - Podbregar Lars (85')
   Slovan
    10 - Džajić Danijel (29')
   Uradne osebe
    Vitanc Darin (91')
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   IB 1975 Ljubljana
   Slovan
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   IB 1975 Ljubljana
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Podbregar Lars
       7 - Lipicer Marcel Teodor
  46'     13 - Tomše Jaša
       11 - Furlan Matic
  73'     8 - Podgornik Tjaš
       15 - Ilinov Stepan
  85'     18 - Trček Maj
       10 - Brus Gaj
  86'     14 - Volk Lovro
       5 - Brenk Maks
   Slovan
  Minuta  Igralec
  67'     18 - Adrović Benjamin
       8 - Benedičič Bizjak Tej
  67'     5 - Marinoski Miloš
       6 - Ravnihar Tim
  67'     21 - Gradišar Ažbe
       11 - Kraković Arijan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan