align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 2. krog 19.08.23
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Jadran Dekani 0 : 3 (0 : 2)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Damjanovič Alen
   1. pomočnik: Jošt Nik
   2. pomočnik: Nikolovski Mirche
   Delegat: Šturm Emil
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Lepoša Lovro (V)
  3  Klemenčič Vid
  5  Juvan Matic
  7  Čampa Žan Luka
  8  Biščević Timien
  10  Drobnjak Jaša
  14  Jevnikar Jaka
  20  Knežević Matej (K)
  22  Prosen Tibor
  26  Novak Ivan
  80  Križaj Žiga
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  4  Kodarin Rene
  6  Skomina Tomas
  7  Jurman Tim
  9  Sopaj Sadri
  10  Hoti Dion
  11  Šćulac Andreas Až (K)
  12  Zulić Denis (V)
  22  Iveljić Ivan
  36  Majer Rudi
  77  Subašić Sean
  97  Zupan Jure
  Rezervni igralci
  6  Bogataj David
  11  Krajnik Jernej
  12  Vrhunec Urban (V)
  17  Kastelec Domen
  18  Gogić Tijan
  Rezervni igralci
  1  Pagnanelli Mattia (V)
  5  Huremović Alan
  13  Hrastič Tim
  17  Franca Mark
  20  Božič Rok
  21  Kavšek Luka
  99  Žarić Dabić Uroš
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   Jadran Dekani
   Radovac Mitja
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   Jadran Dekani
   0 : 1 36 - Majer Rudi (39')
   0 : 2 22 - Iveljić Ivan (45')
   0 : 3 99 - Žarić Dabić Uroš (85')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    10 - Drobnjak Jaša (85')
    14 - Jevnikar Jaka (85')
   Jadran Dekani
    36 - Majer Rudi (67')
    97 - Zupan Jure (85')
    20 - Božič Rok (85')
    7 - Jurman Tim (95')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Jadran Dekani
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  60'     17 - Kastelec Domen
       26 - Novak Ivan
  79'     11 - Krajnik Jernej
       20 - Knežević Matej
  88'     18 - Gogić Tijan
       5 - Juvan Matic
  90'     6 - Bogataj David
       7 - Čampa Žan Luka
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  63'     20 - Božič Rok
       6 - Skomina Tomas
  68'     5 - Huremović Alan
       77 - Subašić Sean
  83'     99 - Žarić Dabić Uroš
       97 - Zupan Jure
  88'     17 - Franca Mark
       36 - Majer Rudi
  90'     21 - Kavšek Luka
       22 - Iveljić Ivan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan