align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 3. krog 26.08.23
   TEKMA: Jadran Dekani - Slovan 3 : 4 (2 : 2)
   Kraj: Dekani - Športni park Dekani    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Božič Nace
   1. pomočnik: Žitko Jure
   2. pomočnik: Kalin Vaneja
   Delegat: Stepančič Zdenko
   POSTAVI
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  3  Humar Lian Tay
  4  Kodarin Rene
  5  Huremović Alan
  7  Jurman Tim
  9  Sopaj Sadri
  10  Hoti Dion
  11  Šćulac Andreas Až (K)
  22  Iveljić Ivan
  30  Medić Miloš (V)
  36  Majer Rudi
  97  Zupan Jure
   Slovan
Priimek in ime
  1  Zgonc Alen (V)
  4  Fidanoski Kerševan Nik
  7  Kraševec Luka
  9  Banjac Alex
  10  Džajić Danijel
  13  Vehovec Maks
  17  Jenko Dimitrij
  18  Benedičič Bizjak Tej
  19  Dimič Matic
  21  Gradišar Ažbe
  23  Adrović Leonardo (K)
  Rezervni igralci
  12  Zulić Denis (V)
  13  Hrastič Tim
  16  Ljubič Luka
  17  Franca Mark
  20  Božič Rok
  77  Subašić Sean
  99  Žarić Dabić Uroš
  Rezervni igralci
  3  Fašun Aljoša
  5  Marinoski Miloš
  6  Marinoski Angel
  8  Ljubijankić Anes
  12  Krapež Anžej (V)
  20  Dresh Aldin
  26  Šljivar Elmin
   TRENER
   Jadran Dekani
   Radovac Mitja
   Slovan
   Mačkič Marinko
   STRELCI
   Jadran Dekani
   1 : 1 11 - Šćulac Andreas Až (37')
   2 : 2 22 - Iveljić Ivan (44') 11m
   3 : 3 77 - Subašić Sean (90')
   Slovan
   0 : 1 10 - Džajić Danijel (1')
   1 : 2 10 - Džajić Danijel (41')
   2 : 3 9 - Banjac Alex (66')
   3 : 4 8 - Ljubijankić Anes (95')
   OPOMINJANI
   Jadran Dekani
    20 - Božič Rok (70')
    77 - Subašić Sean (95')
   Slovan
    13 - Vehovec Maks (21')
    5 - Marinoski Miloš (65')
    9 - Banjac Alex (81')
    21 - Gradišar Ažbe (89')
   Uradne osebe
    Jurman Robert (88')
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Jadran Dekani
   Slovan
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  19'     77 - Subašić Sean
       5 - Huremović Alan
  46'     20 - Božič Rok
       10 - Hoti Dion
  63'     17 - Franca Mark
       36 - Majer Rudi
  80'     99 - Žarić Dabić Uroš
       11 - Šćulac Andreas Až
   Slovan
  Minuta  Igralec
  58'     5 - Marinoski Miloš
       13 - Vehovec Maks
  84'     20 - Dresh Aldin
       17 - Jenko Dimitrij
  85'     8 - Ljubijankić Anes
       10 - Džajić Danijel
  91'     6 - Marinoski Angel
       21 - Gradišar Ažbe
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
11. krog 04.11.23
Zarica Kranj : Britof 2 : 0
Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1
Naklo : Preddvor 0 : 3
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3
Bitnje : Visoko 0 : 0
Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan