align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 7. krog 17.09.23
   TEKMA: Slovan - Šenčur 2 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Kodeljevo    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Nurikić Benjamin
   1. pomočnik: Ponjević Patrik
   2. pomočnik: Kicheski Peco
   Delegat: Narobe Jakob
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime
  3  Fašun Aljoša
  4  Fidanoski Kerševan Nik
  5  Marinoski Miloš (K)
  6  Ravnihar Tim
  8  Ljubijankić Anes
  9  Durmić Timam
  12  Krapež Anžej (V)
  17  Jenko Dimitrij
  19  Dimič Matic
  20  Dresh Aldin
  22  Mlekuž Svit
   Šenčur
Priimek in ime
  5  Šuler Anej
  6  Mirković Luka (K)
  7  Dokl Nejc
  9  Komljenović Luka
  12  Žilavec Gal (V)
  14  Ajdovec Amadej
  15  Radosavljević Stefan
  16  Kavčič Jakob
  18  Gorgiev David
  19  Repič Bor
  20  Gregorc Denis
  Rezervni igralci
  1  Dekleva Deen (V)
  7  Beganović Brendon
  10  Puncer Žiga Marcel
  18  Adrović Benjamin
  21  Gradišar Ažbe
  23  Saveljić Sergej
  26  Šljivar Elmin
  Rezervni igralci
  1  Rus Žiga (V)
  10  Bele Mark
  13  Lakner Loris
  17  Jesenovec Jure
  21  Kijamet Daris
   TRENER
   Slovan
   Mačkič Marinko
   Šenčur
   Markič Luka
   STRELCI
   Slovan
   1 : 0 17 - Jenko Dimitrij (46')
   2 : 0 18 - Adrović Benjamin (52')
   Šenčur
   2 : 1 5 - Šuler Anej (65')
   2 : 2 9 - Komljenović Luka (79')
   OPOMINJANI
   Slovan
    10 - Puncer Žiga Marcel (75')
   Šenčur
    10 - Bele Mark (80')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Slovan
   Šenčur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  30'     23 - Saveljić Sergej
       19 - Dimič Matic
  46'     18 - Adrović Benjamin
       20 - Dresh Aldin
  46'     21 - Gradišar Ažbe
       8 - Ljubijankić Anes
  71'     10 - Puncer Žiga Marcel
       6 - Ravnihar Tim
  74'     26 - Šljivar Elmin
       17 - Jenko Dimitrij
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  51'     10 - Bele Mark
       16 - Kavčič Jakob
  74'     21 - Kijamet Daris
       20 - Gregorc Denis
  74'     17 - Jesenovec Jure
       6 - Mirković Luka
  88'     13 - Lakner Loris
       14 - Ajdovec Amadej
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan