align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 8. krog 22.09.23
   TEKMA: Šenčur - Bilje 6 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Janković Vanja
   1. pomočnik: Jošt Nik
   2. pomočnik: Bajželj Domen
   Delegat: Rogelj Roman
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  4  Grabnar Luka
  5  Šuler Anej
  8  Schenk Dominik
  10  Bele Mark
  11  Čosič Dominik
  12  Žilavec Gal (V)
  13  Muratović Elvis (K)
  16  Kavčič Jakob
  17  Jesenovec Jure
  20  Gregorc Denis
  21  Kijamet Daris
   Bilje
Priimek in ime
  1  Milenković Nik (V)
  2  Murovec Žiga
  3  Štekar Lev
  4  Godec Alan
  7  Vuga Jakob
  8  Hladnik Manuel
  10  Majić Luka
  18  Vižin Tadej
  19  Mujanović Ajdin
  20  Špacapan Miha
  22  Bizjak Batistič Nick (K)
  Rezervni igralci
  6  Mirković Luka
  9  Komljenović Luka
  14  Ajdovec Amadej
  15  Lakner Loris
  18  Gorgiev David
  19  Repič Bor
  Rezervni igralci
  12  Frančeškin Rene (V)
  14  Lukežič Vid
  15  Eleković David
  17  Bajc Maj
   TRENER
   Šenčur
   Markič Luka
   Bilje
   Nikolić Dragoljub
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 0 20 - Gregorc Denis (8')
   2 : 0 17 - Jesenovec Jure (19')
   3 : 0 4 - Grabnar Luka (22')
   4 : 0 8 - Schenk Dominik (57')
   5 : 0 21 - Kijamet Daris (62')
   6 : 0 8 - Schenk Dominik (79')
   Bilje
   OPOMINJANI
   Šenčur
    11 - Čosič Dominik (35')
    9 - Komljenović Luka (56')
    4 - Grabnar Luka (71')
   Bilje
    22 - Bizjak Batistič Nick (29')
    20 - Špacapan Miha (82')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Bilje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  54'     9 - Komljenović Luka
       17 - Jesenovec Jure
  65'     14 - Ajdovec Amadej
       13 - Muratović Elvis
  65'     18 - Gorgiev David
       11 - Čosič Dominik
  74'     6 - Mirković Luka
       20 - Gregorc Denis
  74'     15 - Lakner Loris
       10 - Bele Mark
   Bilje
  Minuta  Igralec
  65'     15 - Eleković David
       18 - Vižin Tadej
  65'     14 - Lukežič Vid
       22 - Bizjak Batistič Nick
  80'     12 - Frančeškin Rene
       1 - Milenković Nik
  80'     17 - Bajc Maj
       19 - Mujanović Ajdin
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan