align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 8. krog 24.09.23
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Ivančna Gorica 3 : 3 (1 : 2)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Dobnikar Tilen
   2. pomočnik: Zupanc Andraž
   Delegat: Kužnik Iztok
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Lepoša Lovro (V)
  4  Kranjc Aleks
  6  Zupančič Bor
  7  Čampa Žan Luka
  8  Biščević Timien
  10  Drobnjak Jaša (K)
  11  Krajnik Jernej
  14  Kastelec Domen
  17  Novak Ivan
  22  Prosen Tibor
  80  Križaj Žiga
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Pezdirc Leon (V)
  2  Jurečič Adriano
  4  Šlemic Luka (K)
  6  Bartolj Svit
  7  Treven Anžej
  8  Obrč Matic
  9  Železnik Nik
  10  Sulejmanoski Hajat
  15  Kramer Tomaž
  18  Pelc Aleks
  20  Domić Rok
  Rezervni igralci
  3  Klemenčič Vid
  9  Pešić Tjaž
  12  Vrhunec Urban (V)
  18  Jašaragić Sven
  20  Gogić Tijan
  23  Bogataj David
  26  Gnjatović Marko
  Rezervni igralci
  3  Malinič Vall
  5  Tegelj Kristjan
  11  Fink Maj
  13  Petelinšek Mark
  14  Berk Svit
  16  Beganović Elvis
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   Ivančna Gorica
   Vodenšek Janez
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
    10 - Drobnjak Jaša (38') 11m
   1 : 2 14 - Kastelec Domen (41')
   2 : 2 17 - Novak Ivan (53')
   3 : 2 10 - Drobnjak Jaša (57')
   Ivančna Gorica
   0 : 1 10 - Sulejmanoski Hajat (7')
   0 : 2 6 - Bartolj Svit (10')
   3 : 3 13 - Petelinšek Mark (63')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    4 - Kranjc Aleks (31')
    8 - Biščević Timien (82')
    23 - Bogataj David (87')
   Ivančna Gorica
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Ivančna Gorica
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     3 - Klemenčič Vid
       11 - Krajnik Jernej
  71'     9 - Pešić Tjaž
       80 - Križaj Žiga
  81'     23 - Bogataj David
       6 - Zupančič Bor
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  61'     16 - Beganović Elvis
       8 - Obrč Matic
  61'     13 - Petelinšek Mark
       15 - Kramer Tomaž
  83'     3 - Malinič Vall
       9 - Železnik Nik
  92'     11 - Fink Maj
       10 - Sulejmanoski Hajat
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan