align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 9. krog 01.10.23
   TEKMA: Jadran Dekani - IB 1975 Ljubljana 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Dekani - Športni park Dekani    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Brezovnik Gašper
   1. pomočnik: Bole Žan Luka
   2. pomočnik: Maver Matija
   Delegat: Kranjec Mojmir
   POSTAVI
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  4  Kodarin Rene
  6  Skomina Tomas
  10  Hoti Dion
  11  Šćulac Andreas Až (K)
  12  Zulić Denis (V)
  17  Franca Mark
  21  Nwachukwu Prosper Obiora
  22  Iveljić Ivan
  36  Majer Rudi
  77  Subašić Sean
  97  Zupan Jure
   IB 1975 Ljubljana
Priimek in ime
  2  Avdić Arton
  3  Babenko Mykyta
  4  Lambergar Kal Dominik
  5  Brenk Maks
  6  Perković Timon (K)
  9  Rugelj Aljoša
  10  Poličnik Maks
  11  Podbregar Lars
  12  Čebulj Nik (V)
  16  Ristić Goran
  17  Miličević Amadej
  Rezervni igralci
  5  Huremović Alan
  7  Jurman Tim
  9  Zadkovič Thomas
  13  Hrastič Tim
  16  Ljubič Luka
  19  Kavšek Luka
  30  Medić Miloš (V)
  Rezervni igralci
  1  Hazabent Jaka (V)
  7  Lipicer Marcel Teodor
  8  Zec Matej
  13  Kövesdi Szabolcs
  14  Agić Maid
  15  Laloš Aleksa
  18  Handanović Din
   TRENER
   Jadran Dekani
   Radovac Mitja
   IB 1975 Ljubljana
   Vitanc Darin
   STRELCI
   Jadran Dekani
   1 : 0 36 - Majer Rudi (61')
   IB 1975 Ljubljana
   1 : 1 3 - Babenko Mykyta (78')
   OPOMINJANI
   Jadran Dekani
    17 - Franca Mark (90')
   IB 1975 Ljubljana
    17 - Miličević Amadej (17')
    5 - Brenk Maks (82')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Jadran Dekani
   IB 1975 Ljubljana
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  75'     7 - Jurman Tim
       97 - Zupan Jure
  83'     5 - Huremović Alan
       11 - Šćulac Andreas Až
  88'     19 - Kavšek Luka
       22 - Iveljić Ivan
   IB 1975 Ljubljana
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Agić Maid
       16 - Ristić Goran
  54'     13 - Kövesdi Szabolcs
       17 - Miličević Amadej
  65'     7 - Lipicer Marcel Teodor
       9 - Rugelj Aljoša
  65'     8 - Zec Matej
       11 - Podbregar Lars
  83'     18 - Handanović Din
       8 - Zec Matej
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan