align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 9. krog 02.10.23
   TEKMA: AH Vrtač Triglav Kranj - Škofja Loka-Medvode 2 : 2 (2 : 1)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Perić Luka
   1. pomočnik: Nikolovski Mirche
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   AH Vrtač Triglav Kranj
Priimek in ime
  2  Ćejvanović Din
  4  Ševo Luka
  5  Mrak Lenart
  8  Marković Nemanja (K)
  9  Pauković Damjan
  10  Kazić Dino
  11  Kuvek Marko
  12  Gawish Basel (V)
  15  Oman Ambrož
  16  Jemec Blaž
  19  Drolc Zaš
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Lepoša Lovro (V)
  3  Klemenčič Vid (K)
  4  Kranjc Aleks
  6  Zupančič Bor
  7  Čampa Žan Luka
  8  Biščević Timien
  10  Drobnjak Jaša
  14  Kastelec Domen
  17  Novak Ivan
  22  Prosen Tibor
  80  Križaj Žiga
  Rezervni igralci
  1  Dovžan Jaka (V)
  6  Potokar Tim
  7  Railić Timon
  14  Duraković Aleksander
  17  Nikić Mark
  Rezervni igralci
  9  Pešić Tjaž
  11  Krajnik Jernej
  12  Vrhunec Urban (V)
  20  Gogić Tijan
  23  Bogataj David
  26  Gnjatović Marko
   TRENER
   AH Vrtač Triglav Kranj
   Dolinar Aleš
   Škofja Loka-Medvode
   Bergant Gregor
   STRELCI
   AH Vrtač Triglav Kranj
   1 : 0 9 - Pauković Damjan (19')
   2 : 0 9 - Pauković Damjan (22')
   Škofja Loka-Medvode
   2 : 1 7 - Čampa Žan Luka (31')
   2 : 2 10 - Drobnjak Jaša (50')
    10 - Drobnjak Jaša (50') 11m
   OPOMINJANI
   AH Vrtač Triglav Kranj
    4 - Ševo Luka (94')
   Škofja Loka-Medvode
    26 - Gnjatović Marko (93')
    9 - Pešić Tjaž (95')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   AH Vrtač Triglav Kranj
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   AH Vrtač Triglav Kranj
  Minuta  Igralec
  61'     14 - Duraković Aleksander
       15 - Oman Ambrož
  68'     6 - Potokar Tim
       10 - Kazić Dino
  76'     7 - Railić Timon
       16 - Jemec Blaž
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  60'     9 - Pešić Tjaž
       17 - Novak Ivan
  68'     11 - Krajnik Jernej
       80 - Križaj Žiga
  80'     23 - Bogataj David
       3 - Klemenčič Vid
  89'     20 - Gogić Tijan
       11 - Krajnik Jernej
  89'     26 - Gnjatović Marko
       7 - Čampa Žan Luka
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan