align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 10. krog 07.10.23
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Šenčur 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Salihović Leon
   2. pomočnik: Buzadžija Bojan
   Delegat: Šturm Emil
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Lepoša Lovro (V)
  3  Klemenčič Vid (K)
  4  Kranjc Aleks
  6  Zupančič Bor
  7  Čampa Žan Luka
  8  Biščević Timien
  10  Drobnjak Jaša
  14  Kastelec Domen
  17  Novak Ivan
  22  Prosen Tibor
  80  Križaj Žiga
   Šenčur
Priimek in ime
  4  Grabnar Luka
  6  Mirković Luka (K)
  8  Majcen Val Maj
  12  Žilavec Gal (V)
  13  Muratović Elvis
  14  Ajdovec Amadej
  15  Radosavljević Stefan
  16  Kavčič Jakob
  18  Gorgiev David
  20  Gregorc Denis
  21  Kijamet Daris
  Rezervni igralci
  11  Krajnik Jernej
  12  Vrhunec Urban (V)
  18  Jašaragić Sven
  20  Gogić Tijan
  23  Bogataj David
  26  Gnjatović Marko
  Rezervni igralci
  3  Lakner Loris
  5  Šuler Anej
  7  Dokl Nejc
  11  Schenk Dominik
  17  Jesenovec Jure
  19  Repič Bor
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Bergant Gregor
   Šenčur
   Markič Luka
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   Šenčur
   0 : 1 7 - Dokl Nejc (75')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    17 - Novak Ivan (40')
    7 - Čampa Žan Luka (62')
    10 - Drobnjak Jaša (86')
   Šenčur
    18 - Gorgiev David (59')
    13 - Muratović Elvis (90')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Šenčur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  76'     23 - Bogataj David
       3 - Klemenčič Vid
  80'     11 - Krajnik Jernej
       17 - Novak Ivan
  80'     20 - Gogić Tijan
       6 - Zupančič Bor
  80'     26 - Gnjatović Marko
       80 - Križaj Žiga
  89'     18 - Jašaragić Sven
       7 - Čampa Žan Luka
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  54'     7 - Dokl Nejc
       20 - Gregorc Denis
  54'     19 - Repič Bor
       8 - Majcen Val Maj
  64'     11 - Schenk Dominik
       18 - Gorgiev David
  84'     17 - Jesenovec Jure
       16 - Kavčič Jakob
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan