align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 10. krog 07.10.23
   TEKMA: Slovan - IB 1975 Ljubljana 1 : 4 (1 : 2)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Kodeljevo - igrišče z UT    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Nurikić Benjamin
   1. pomočnik: Pance Gašper
   2. pomočnik: Vozelj Žan
   Delegat: Vavpetič Vladimir
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime
  1  Zgonc Alen (V)
  7  Kraševec Luka
  8  Ljubijankić Anes
  10  Džajić Danijel
  13  Fidanoski Kerševan Nik
  17  Jenko Dimitrij
  18  Benedičič Bizjak Tej
  19  Dimič Matic
  20  Saveljić Sergej
  22  Kobav Jan
  23  Adrović Leonardo (K)
   IB 1975 Ljubljana
Priimek in ime
  2  Avdić Arton
  3  Babenko Mykyta
  4  Lambergar Kal Dominik
  5  Furlan Matic
  6  Perković Timon (K)
  8  Handanović Din
  9  Rugelj Aljoša
  10  Poličnik Maks
  11  Podbregar Lars
  12  Čebulj Nik (V)
  17  Miličević Amadej
  Rezervni igralci
  3  Puncer Žiga Marcel
  5  Marinoski Miloš
  6  Marinoski Angel
  9  Kraković Arijan
  12  Krapež Anžej (V)
  21  Gradišar Ažbe
  26  Ravnihar Tim
  Rezervni igralci
  1  Janežič Juš (V)
  7  Lipicer Marcel Teodor
  13  Slijepčević Aleksandar
  14  Agić Maid
  15  Volk Lovro
  16  Koprivec Perjet Nik
  18  Malenšek Miha
   TRENER
   Slovan
   Mačkič Marinko
   IB 1975 Ljubljana
   Vitanc Darin
   STRELCI
   Slovan
   1 : 1 20 - Saveljić Sergej (20')
   IB 1975 Ljubljana
   0 : 1 10 - Poličnik Maks (4')
   1 : 2 3 - Babenko Mykyta (23')
   1 : 3 18 - Malenšek Miha (70')
   1 : 4 6 - Perković Timon (75')
   OPOMINJANI
   Slovan
    21 - Gradišar Ažbe (76')
    23 - Adrović Leonardo (90')
   IB 1975 Ljubljana
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Slovan
   IB 1975 Ljubljana
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  32'     21 - Gradišar Ažbe
       8 - Ljubijankić Anes
  46'     9 - Kraković Arijan
       22 - Kobav Jan
  46'     5 - Marinoski Miloš
       13 - Fidanoski Kerševan Nik
  85'     6 - Marinoski Angel
       18 - Benedičič Bizjak Tej
  85'     3 - Puncer Žiga Marcel
       20 - Saveljić Sergej
   IB 1975 Ljubljana
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Lipicer Marcel Teodor
       11 - Podbregar Lars
  52'     14 - Agić Maid
       8 - Handanović Din
  62'     18 - Malenšek Miha
       3 - Babenko Mykyta
  82'     16 - Koprivec Perjet Nik
       9 - Rugelj Aljoša
  87'     13 - Slijepčević Aleksandar
       17 - Miličević Amadej
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan