align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 10. krog 08.10.23
   TEKMA: Ivančna Gorica - Vrhnika 3 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Ivančna Gorica - Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Rogič Nik
   1. pomočnik: Trobec Miha
   2. pomočnik: Fridl Jarc Job
   Delegat: Ileršič Igor
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Pezdirc Leon (V)
  3  Jurečič Adriano
  4  Šlemic Luka (K)
  6  Bartolj Svit
  7  Treven Anžej
  8  Obrč Matic
  9  Železnik Nik
  11  Fink Maj
  13  Petelinšek Mark
  18  Pelc Aleks
  20  Domić Rok
   Vrhnika
Priimek in ime
  3  Pirc Nal
  6  Svalina Svit Timotej
  7  Lavrič Pregelj Žan Yazbeck
  8  Sagrkovič Tian
  9  Glažar Lan
  10  Medic Maksimilian Albert
  12  Kelvišar Žan
  13  Abidović Anis
  17  Cerk Jaka
  18  Jeraj Gal (K)
  22  Fefer Bor (V)
  Rezervni igralci
  2  Šipraga Luka
  5  Tegelj Kristjan
  10  Sulejmanoski Hajat
  14  Berk Svit
  15  Kramer Tomaž
  16  Hribar Matic
  Rezervni igralci
  1  Halilović Aldin (V)
  4  Hasanić Tarik
  14  Lenarčič Rok
  15  Avrić Mihael
  16  Abdulkhaziret Ali
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Vodenšek Janez
   Vrhnika
   Špicar Tadej
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1 : 0 9 - Železnik Nik (9')
   2 : 0 6 - Bartolj Svit (17')
   3 : 1 18 - Pelc Aleks (56')
   Vrhnika
   2 : 1 3 - Pirc Nal (30')
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    8 - Obrč Matic (36')
    7 - Treven Anžej (48')
    9 - Železnik Nik (54')
   Vrhnika
    8 - Sagrkovič Tian (22')
    7 - Lavrič Pregelj Žan Yazbeck (47')
    13 - Abidović Anis (76')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Vrhnika
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  53'     10 - Sulejmanoski Hajat
       11 - Fink Maj
  57'     15 - Kramer Tomaž
       18 - Pelc Aleks
  76'     14 - Berk Svit
       13 - Petelinšek Mark
  90'     2 - Šipraga Luka
       20 - Domić Rok
   Vrhnika
  Minuta  Igralec
  56'     16 - Abdulkhaziret Ali
       12 - Kelvišar Žan
  63'     14 - Lenarčič Rok
       6 - Svalina Svit Timotej
  75'     15 - Avrić Mihael
       7 - Lavrič Pregelj Žan Yazbeck
  86'     4 - Hasanić Tarik
       10 - Medic Maksimilian Albert
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan