align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 11. krog 15.10.23
   TEKMA: Jadran Dekani - Škofja Loka-Medvode 4 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Dekani - Športni park Dekani - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Radovanović Blažo
   1. pomočnik: Šporin Martin
   2. pomočnik: Uršič Dominik
   Delegat: Mihalič Damjan
   POSTAVI
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  3  Humar Lian Tay
  7  Jurman Tim
  9  Nwachukwu Prosper Obiora
  10  Hoti Dion
  11  Šćulac Andreas Až (K)
  20  Zubanović Stipe
  22  Iveljić Ivan
  30  Medić Miloš (V)
  36  Majer Rudi
  77  Subašić Sean
  97  Zupan Jure
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Lepoša Lovro (V)
  3  Klemenčič Vid (K)
  5  Kranjc Aleks
  6  Zupančič Bor
  7  Čampa Žan Luka
  10  Biščević Timien
  11  Krajnik Jernej
  14  Kastelec Domen
  17  Novak Ivan
  22  Prosen Tibor
  80  Križaj Žiga
  Rezervni igralci
  5  Huremović Alan
  12  Zulić Denis (V)
  13  Hrastič Tim
  17  Franca Mark
  19  Kavšek Luka
  21  Zadkovič Thomas
  99  Žarić Dabić Uroš
  Rezervni igralci
  8  Lotrič Jure
  9  Drobnjak Jaša
  12  Vrhunec Urban (V)
  18  Jašaragić Sven
  23  Bogataj David
  26  Gnjatović Marko
   TRENER
   Jadran Dekani
   Radovac Mitja
   Škofja Loka-Medvode
   Bergant Gregor
   STRELCI
   Jadran Dekani
   1 : 0 22 - Iveljić Ivan (19')
   2 : 0 3 - Humar Lian Tay (60')
   3 : 1 11 - Šćulac Andreas Až (76')
   4 : 1 10 - Hoti Dion (83')
   Škofja Loka-Medvode
    22 - Prosen Tibor (30') 11m
   2 : 1 22 - Prosen Tibor (62')
   OPOMINJANI
   Jadran Dekani
    77 - Subašić Sean (6')
    36 - Majer Rudi (30')
    11 - Šćulac Andreas Až (45')
    19 - Kavšek Luka (86')
   Škofja Loka-Medvode
    9 - Drobnjak Jaša (39')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Jadran Dekani
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  53'     21 - Zadkovič Thomas
       22 - Iveljić Ivan
  75'     99 - Žarić Dabić Uroš
       77 - Subašić Sean
  78'     5 - Huremović Alan
       11 - Šćulac Andreas Až
  82'     19 - Kavšek Luka
       9 - Nwachukwu Prosper Obiora
  84'     13 - Hrastič Tim
       3 - Humar Lian Tay
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  71'     26 - Gnjatović Marko
       3 - Klemenčič Vid
  71'     23 - Bogataj David
       11 - Krajnik Jernej
  84'     8 - Lotrič Jure
       10 - Biščević Timien
  84'     18 - Jašaragić Sven
       6 - Zupančič Bor
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan