align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 11. krog 18.10.23
   TEKMA: Vrhnika - Šenčur 1 : 4 (1 : 3)
   Kraj: Vrhnika - Športni park Vrhnika    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kramer Gregor
   1. pomočnik: Žagar Juš
   2. pomočnik: Birtič Matej
   Delegat: Bojovič Miomir
   POSTAVI
   Vrhnika
Priimek in ime
  2  Panker Kociper Aljaž
  3  Pirc Nal
  6  Svalina Svit Timotej
  9  Glažar Lan
  10  Medic Maksimilian Albert
  12  Kelvišar Žan
  13  Abidović Anis
  15  Štukelj Jakob
  17  Cerk Jaka
  18  Jeraj Gal (K)
  22  Fefer Bor (V)
   Šenčur
Priimek in ime
  4  Grabnar Luka
  5  Šuler Anej
  6  Mirković Luka (K)
  8  Majcen Val Maj
  11  Koren Brin
  12  Žilavec Gal (V)
  13  Muratović Elvis
  14  Ajdovec Amadej
  18  Gorgiev David
  19  Repič Bor
  21  Kijamet Daris
  Rezervni igralci
  1  Halilović Aldin (V)
  4  Logar Martin
  5  Likar Amadej
  7  Lavrič Pregelj Žan Yazbeck
  8  Sagrkovič Tian
  14  Lenarčič Rok
  16  Avrić Mihael
  Rezervni igralci
  7  Dokl Nejc
  9  Komljenović Luka
  10  Bele Mark
  15  Schenk Dominik
  16  Kavčič Jakob
  17  Jesenovec Jure
  20  Gregorc Denis
   TRENER
   Vrhnika
   Špicar Tadej
   Šenčur
   Markič Luka
   STRELCI
   Vrhnika
   1 : 3 13 - Abidović Anis (43')
   Šenčur
   0 : 1 11 - Koren Brin (6')
   0 : 2 4 - Grabnar Luka (14')
   0 : 3 13 - Muratović Elvis (42')
   1 : 4 16 - Kavčič Jakob (86')
   OPOMINJANI
   Vrhnika
    5 - Likar Amadej (53')
    13 - Abidović Anis (72')
    9 - Glažar Lan (78')
   Šenčur
    6 - Mirković Luka (76')
    17 - Jesenovec Jure (93')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Vrhnika
   Šenčur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Vrhnika
  Minuta  Igralec
  46'     8 - Sagrkovič Tian
       12 - Kelvišar Žan
  50'     5 - Likar Amadej
       2 - Panker Kociper Aljaž
  63'     7 - Lavrič Pregelj Žan Yazbeck
       6 - Svalina Svit Timotej
  70'     4 - Logar Martin
       3 - Pirc Nal
  87'     16 - Avrić Mihael
       17 - Cerk Jaka
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  52'     7 - Dokl Nejc
       21 - Kijamet Daris
  56'     20 - Gregorc Denis
       11 - Koren Brin
  63'     16 - Kavčič Jakob
       14 - Ajdovec Amadej
  82'     17 - Jesenovec Jure
       13 - Muratović Elvis
  88'     15 - Schenk Dominik
       6 - Mirković Luka
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan