align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 12. krog 21.10.23
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Vrhnika 2 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Omejc Burger Miha
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik: Nikolovski Mirche
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Lepoša Lovro (V)
  3  Klemenčič Vid (K)
  5  Kranjc Aleks
  6  Zupančič Bor
  7  Čampa Žan Luka
  10  Biščević Timien
  11  Krajnik Jernej
  14  Kastelec Domen
  17  Novak Ivan
  22  Prosen Tibor
  80  Križaj Žiga
   Vrhnika
Priimek in ime
  7  Lavrič Pregelj Žan Yazbeck
  8  Sagrkovič Tian
  9  Glažar Lan
  10  Medic Maksimilian Albert
  11  Adamič Timotej
  13  Abidović Anis
  15  Štukelj Jakob
  16  Kelvišar Žan
  17  Cerk Jaka
  18  Jeraj Gal (K)
  22  Fefer Bor (V)
  Rezervni igralci
  8  Lotrič Jure
  12  Vrhunec Urban (V)
  18  Juvan Matic
  20  Gogić Tijan
  23  Bogataj David
  26  Gnjatović Marko
  Rezervni igralci
  2  Panker Kociper Aljaž
  6  Svalina Svit Timotej
  14  Lenarčič Rok
  33  Korenč Gašper (V)
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Bergant Gregor
   Vrhnika
   Špicar Tadej
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 1 7 - Čampa Žan Luka (59') 11m
   2 : 1 3 - Klemenčič Vid (73') 11m
   Vrhnika
   0 : 1 11 - Adamič Timotej (39')
   2 : 2 17 - Cerk Jaka (86')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    7 - Čampa Žan Luka (51')
    5 - Kranjc Aleks (77')
   Vrhnika
    17 - Cerk Jaka (45')
    6 - Svalina Svit Timotej (59')
    10 - Medic Maksimilian Albert (62')
    7 - Lavrič Pregelj Žan Yazbeck (62')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
    Slokan Danijel (86')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Vrhnika
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  66'     18 - Juvan Matic
       11 - Krajnik Jernej
  70'     23 - Bogataj David
       22 - Prosen Tibor
  78'     20 - Gogić Tijan
       80 - Križaj Žiga
  78'     8 - Lotrič Jure
       3 - Klemenčič Vid
  93'     26 - Gnjatović Marko
       6 - Zupančič Bor
   Vrhnika
  Minuta  Igralec
  46'     6 - Svalina Svit Timotej
       13 - Abidović Anis
  72'     33 - Korenč Gašper
       6 - Svalina Svit Timotej
  93'     2 - Panker Kociper Aljaž
       7 - Lavrič Pregelj Žan Yazbeck
  93'     14 - Lenarčič Rok
       8 - Sagrkovič Tian
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan