align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 13. krog 29.10.23
   TEKMA: Slovan - Škofja Loka-Medvode 6 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Kodeljevo    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Hostnik Benjamin
   1. pomočnik: Fridl Jarc Job
   2. pomočnik: Petročnik Luka
   Delegat: Dasović Dragan
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime
  3  Fašun Aljoša
  4  Saveljić Sergej
  8  Ljubijankić Anes
  10  Džajić Danijel
  12  Krapež Anžej (V)
  13  Avsenek Evan
  18  Benedičič Bizjak Tej
  19  Kobav Jan
  21  Gradišar Ažbe
  23  Adrović Leonardo (K)
  26  Adrović Benjamin
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Lepoša Lovro (V)
  3  Klemenčič Vid (K)
  6  Zupančič Bor
  7  Čampa Žan Luka
  8  Biščević Timien
  10  Drobnjak Jaša
  11  Krajnik Jernej
  14  Kastelec Domen
  17  Novak Ivan
  23  Bogataj David
  26  Gnjatović Marko
  Rezervni igralci
  1  Zgonc Alen (V)
  5  Marinoski Miloš
  6  Ravnihar Tim
  7  Kraševec Luka
  9  Beganović Brendon
  16  Kraković Arijan
  17  Puncer Žiga Marcel
  Rezervni igralci
  4  Lauseger Lukas
  5  Luznar Urh
  12  Bernik Jošt (V)
  18  Stanič Žan Miloš
  22  Prosen Tibor
  80  Križaj Žiga
   TRENER
   Slovan
   Škofja Loka-Medvode
   Bergant Gregor
   STRELCI
   Slovan
   2 : 0 10 - Džajić Danijel (50')
   3 : 0 10 - Džajić Danijel (53')
   4 : 0 10 - Džajić Danijel (56')
   5 : 0 26 - Adrović Benjamin (65')
   6 : 1 16 - Kraković Arijan (92')
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 14 - Kastelec Domen (43') AG
   5 : 1 7 - Čampa Žan Luka (90')
   OPOMINJANI
   Slovan
   Škofja Loka-Medvode
    26 - Gnjatović Marko (24')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Slovan
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  52'     17 - Puncer Žiga Marcel
       21 - Gradišar Ažbe
  57'     16 - Kraković Arijan
       19 - Kobav Jan
  57'     7 - Kraševec Luka
       8 - Ljubijankić Anes
  78'     5 - Marinoski Miloš
       18 - Benedičič Bizjak Tej
  78'     9 - Beganović Brendon
       10 - Džajić Danijel
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     80 - Križaj Žiga
       11 - Krajnik Jernej
  46'     5 - Luznar Urh
       26 - Gnjatović Marko
  57'     18 - Stanič Žan Miloš
       10 - Drobnjak Jaša
  57'     22 - Prosen Tibor
       23 - Bogataj David
  78'     4 - Lauseger Lukas
       3 - Klemenčič Vid
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan