align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 15. krog 12.11.23
   TEKMA: Slovan - Ivančna Gorica 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Kodeljevo    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Gyergyek Miha
   1. pomočnik: Urankar Simon
   2. pomočnik: Petročnik Luka
   Delegat: Ileršič Igor
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime
  1  Zgonc Alen (V)
  4  Saveljić Sergej
  8  Ljubijankić Anes
  10  Džajić Danijel
  13  Vehovec Maks
  17  Puncer Žiga Marcel
  18  Benedičič Bizjak Tej
  19  Kobav Jan
  22  Mlekuž Svit
  23  Adrović Leonardo (K)
  26  Adrović Benjamin
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Pezdirc Leon (V)
  17  Treven Anžej
  19  Berk Svit
  20  Sulejmanoski Hajat
  25  Jurečič Adriano
  28  Domić Rok
  29  Potokar Žiga
  31  Kramer Tomaž
  32  Šipraga Luka
  37  Šlemic Luka (K)
  44  Bartolj Svit
  Rezervni igralci
  3  Fašun Aljoša
  5  Fidanoski Kerševan Nik
  7  Kraševec Luka
  9  Beganović Brendon
  12  Krapež Anžej (V)
  16  Ravnihar Tim
  21  Gradišar Ažbe
  Rezervni igralci
  18  Malinič Vall
  23  Železnik Nik
  30  Obrč Matic
  34  Tegelj Kristjan
  38  Fink Maj
   TRENER
   Slovan
   Ivančna Gorica
   Vodenšek Janez
   STRELCI
   Slovan
   1 : 0 10 - Džajić Danijel (55')
   Ivančna Gorica
   OPOMINJANI
   Slovan
    26 - Adrović Benjamin (44')
    17 - Puncer Žiga Marcel (46')
   Ivančna Gorica
   Uradne osebe
    Vidović Jovan (76')
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Slovan
   Ivančna Gorica
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  59'     16 - Ravnihar Tim
       17 - Puncer Žiga Marcel
  72'     5 - Fidanoski Kerševan Nik
       19 - Kobav Jan
  72'     7 - Kraševec Luka
       8 - Ljubijankić Anes
  86'     3 - Fašun Aljoša
       26 - Adrović Benjamin
  86'     21 - Gradišar Ažbe
       10 - Džajić Danijel
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  62'     30 - Obrč Matic
       29 - Potokar Žiga
  62'     23 - Železnik Nik
       19 - Berk Svit
  95'     34 - Tegelj Kristjan
       20 - Sulejmanoski Hajat
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan