align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 17. krog 10.03.24
   TEKMA: Slovan - Vrhnika 2 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Kodeljevo - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kern Jan
   1. pomočnik: Trobec Miha
   2. pomočnik: Lihtenvalner Leon
   Delegat: Narobe Jakob
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime
  4  Briščik Matija
  5  Marković Aleksandar
  8  Fidanoski Kerševan Nik
  11  Adrović Benjamin
  14  Aaron Arne Andoljšek
  17  Jenko Dimitrij
  18  Benedičič Bizjak Tej
  22  Mlekuž Svit
  23  Adrović Leonardo (K)
  24  Ljubijankić Anes
  30  Krapež Anžej (V)
   Vrhnika
Priimek in ime
  2  Kozoderc David
  3  Pirc Nal
  5  Jeraj Gal (K)
  7  Korenč Gašper
  8  Ćorić Aleks
  9  Likar Amadej
  10  Vučko Van
  11  Pasutto Luka
  14  Kelvišar Žan
  17  Adamič Timotej
  22  Fefer Bor (V)
  Rezervni igralci
  1  Dekleva Deen (V)
  7  Kraševec Luka
  9  Durmić Timam
  15  Ravnihar Tim
  16  Agić Maid
  20  Jashari Eman
  21  Beganović Brendon
  Rezervni igralci
  4  Panker Kociper Aljaž
  6  Svalina Svit Timotej
  12  Telban Filip
  13  Abidović Anis
  15  Cukjati Aljaž
  18  Stojanović Uroš
  33  Halilović Aldin (V)
   TRENER
   Slovan
   Vrhnika
   STRELCI
   Slovan
   1 : 1 17 - Jenko Dimitrij (9')
   2 : 1 4 - Briščik Matija (69')
   Vrhnika
   0 : 1 11 - Pasutto Luka (7')
   OPOMINJANI
   Slovan
    4 - Briščik Matija (29')
    14 - Aaron Arne Andoljšek (84')
   Vrhnika
    2 - Kozoderc David (38')
    7 - Korenč Gašper (81')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Slovan
   Vrhnika
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  72'     9 - Durmić Timam
       8 - Fidanoski Kerševan Nik
  72'     7 - Kraševec Luka
       24 - Ljubijankić Anes
  87'     16 - Agić Maid
       18 - Benedičič Bizjak Tej
  87'     15 - Ravnihar Tim
       11 - Adrović Benjamin
  92'     21 - Beganović Brendon
       14 - Aaron Arne Andoljšek
   Vrhnika
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Abidović Anis
       2 - Kozoderc David
  74'     12 - Telban Filip
       14 - Kelvišar Žan
  84'     6 - Svalina Svit Timotej
       17 - Adamič Timotej
  87'     18 - Stojanović Uroš
       11 - Pasutto Luka
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan