align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 17. krog 10.03.24
   TEKMA: Ivančna Gorica - Škofja Loka-Medvode 5 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Ivančna Gorica - Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Fašing Žiga
   1. pomočnik: Šalehar Mitja
   2. pomočnik: Fašing Jaka
   Delegat: Ileršič Igor
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Pezdirc Leon (V)
  2  Grabljevec Žak
  3  Jurečič Adriano
  4  Jerina Musulin Tim
  6  Marinoski Miloš
  7  Štukelj Jakob
  8  Gregel Naj
  9  Simić Nik
  10  Sulejmanoski Hajat
  13  Bartolj Svit (K)
  20  Domić Rok
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Mesarić Patrik (V)
  3  Klemenčič Vid (K)
  6  Zupančič Bor
  7  Lotrič Škoda Maks
  8  Mijić Tin
  10  Drobnjak Jaša
  11  Biščević Timien
  14  Kastelec Domen
  18  Novak Ivan
  22  Kranjc Aleks
  77  Prosen Tibor
  Rezervni igralci
  11  Fink Maj
  12  Hrovat Žiga (V)
  14  Marinoski Angel
  15  Kramer Tomaž
  16  Obrč Matic
  18  Gerbec Gašper
  Rezervni igralci
  5  Nikić Mark
  9  Matanović Sven
  12  Vrhunec Urban (V)
  20  Krajnik Jernej
  21  Beganović Enej
  28  Gnjatović Marko
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Vodenšek Janez
   Škofja Loka-Medvode
   Bergant Gregor
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1 : 0 4 - Jerina Musulin Tim (24')
   2 : 0 7 - Štukelj Jakob (37') 11m
   3 : 0 10 - Sulejmanoski Hajat (50')
   4 : 0 11 - Fink Maj (67')
   5 : 0 2 - Grabljevec Žak (86')
   Škofja Loka-Medvode
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    10 - Sulejmanoski Hajat (71')
    16 - Obrč Matic (87')
   Škofja Loka-Medvode
    3 - Klemenčič Vid (32')
    8 - Mijić Tin (76')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
    Matanović Ivan (89')
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Škofja Loka-Medvode
    3 - Klemenčič Vid (64')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  62'     11 - Fink Maj
       8 - Gregel Naj
  67'     15 - Kramer Tomaž
       9 - Simić Nik
  72'     16 - Obrč Matic
       10 - Sulejmanoski Hajat
  78'     14 - Marinoski Angel
       3 - Jurečič Adriano
  80'     18 - Gerbec Gašper
       20 - Domić Rok
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  69'     5 - Nikić Mark
       7 - Lotrič Škoda Maks
  69'     20 - Krajnik Jernej
       10 - Drobnjak Jaša
  72'     21 - Beganović Enej
       22 - Kranjc Aleks
  75'     9 - Matanović Sven
       18 - Novak Ivan
  78'     28 - Gnjatović Marko
       8 - Mijić Tin
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan