align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 17. krog 13.03.24
   TEKMA: Bilje - Šenčur 0 : 3 (0 : 3)
   Kraj: Bilje - Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Abdijanović Omer
   1. pomočnik: Knez Klemen
   2. pomočnik: Berginc Tim
   Delegat: Mozetič Matjaž
   POSTAVI
   Bilje
Priimek in ime
  1  Frančeškin Rene (V)
  2  Tavčar Tiberij
  3  Štekar Lev (K)
  4  Godec Alan
  5  Cipi Mateo
  6  Eleković David
  7  Preradović Nik
  8  Menard Svit
  9  Lidan Ammar
  10  Mujanović Ajdin
  11  Bajc Maj
   Šenčur
Priimek in ime
  4  Grabnar Luka (K)
  7  Dokl Nejc
  9  Komljenović Luka
  10  Bele Mark
  11  Koren Brin
  13  Muratović Elvis
  14  Ajdovec Amadej
  15  Radosavljević Stefan
  19  Repič Bor
  21  Kijamet Daris
  99  Žilavec Gal (V)
  Rezervni igralci
  12  Krašna Tilen (V)
  13  Tomsič Luka
  14  Kozar Kristjan
  15  Lukežič Vid
  16  Urdih Jan
  Rezervni igralci
  8  Majcen Val Maj
  17  Jesenovec Jure
  18  Gorgiev David
  20  Gregorc Denis
   TRENER
   Bilje
   Likar Damir
   Šenčur
   STRELCI
   Bilje
   Šenčur
   0 : 1 9 - Komljenović Luka (6')
   0 : 2 4 - Grabnar Luka (30')
   0 : 3 11 - Koren Brin (33')
   OPOMINJANI
   Bilje
    16 - Urdih Jan (57')
   Šenčur
    13 - Muratović Elvis (71')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bilje
   Šenčur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bilje
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Urdih Jan
       5 - Cipi Mateo
  46'     14 - Kozar Kristjan
       11 - Bajc Maj
  71'     13 - Tomsič Luka
       2 - Tavčar Tiberij
  75'     12 - Krašna Tilen
       1 - Frančeškin Rene
  80'     15 - Lukežič Vid
       9 - Lidan Ammar
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Jesenovec Jure
       7 - Dokl Nejc
  66'     8 - Majcen Val Maj
       10 - Bele Mark
  80'     20 - Gregorc Denis
       11 - Koren Brin
  80'     18 - Gorgiev David
       14 - Ajdovec Amadej
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan