align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 18. krog 17.03.24
   TEKMA: Roltek Dob - Slovan 1 : 4 (1 : 1)
   Kraj: Dob - Športni park Dob    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Hostnik Benjamin
   1. pomočnik: Strajnar Luka
   2. pomočnik: Petročnik Luka
   Delegat: Bojovič Miomir
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  2  Grad Enej
  3  Javorič Gal
  4  Gromilić Damir (K)
  5  Hudomalj Luka
  7  Kepic Jure
  8  Strnad Vid
  12  Podkrajšek Maj Tjaš (V)
  16  Sojer Gabriel
  17  Švigelj Jon
  20  Simionov Blažej
  21  Gril Jakob
   Slovan
Priimek in ime
  4  Briščik Matija
  5  Marković Aleksandar
  8  Fidanoski Kerševan Nik
  10  Aaron Arne Andoljšek
  11  Adrović Benjamin
  17  Jenko Dimitrij (K)
  18  Benedičič Bizjak Tej
  20  Ljubijankić Anes
  22  Mlekuž Svit
  23  Adrović Leonardo
  30  Krapež Anžej (V)
  Rezervni igralci
  6  Varšič Vasja
  9  Vidergar Žan
  10  Malkoč Korez Aljaž
  11  Krivić Benjamin
  13  Rus Žiga (V)
  15  Jančar Aljaž
  19  Cikarski Damjan
  Rezervni igralci
  6  Puncer Žiga Marcel
  7  Kraševec Luka
  9  Durmić Timam
  13  Jashari Eman
  14  Krstić Andrija
  15  Ravnihar Tim
   TRENER
   Roltek Dob
   Miletič Neđo
   Slovan
   STRELCI
   Roltek Dob
   1 : 1 16 - Sojer Gabriel (42')
   Slovan
   0 : 1 23 - Adrović Leonardo (35')
   1 : 2 17 - Jenko Dimitrij (51')
   1 : 3 17 - Jenko Dimitrij (62')
   1 : 4 11 - Adrović Benjamin (88')
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    5 - Hudomalj Luka (49')
   Slovan
    4 - Briščik Matija (9')
    11 - Adrović Benjamin (40')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
    Vidović Jovan (45')
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Slovan
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  56'     10 - Malkoč Korez Aljaž
       17 - Švigelj Jon
  65'     15 - Jančar Aljaž
       2 - Grad Enej
  75'     19 - Cikarski Damjan
       20 - Simionov Blažej
  76'     9 - Vidergar Žan
       3 - Javorič Gal
  86'     11 - Krivić Benjamin
       21 - Gril Jakob
   Slovan
  Minuta  Igralec
  61'     9 - Durmić Timam
       8 - Fidanoski Kerševan Nik
  61'     7 - Kraševec Luka
       5 - Marković Aleksandar
  76'     6 - Puncer Žiga Marcel
       18 - Benedičič Bizjak Tej
  76'     15 - Ravnihar Tim
       17 - Jenko Dimitrij
  87'     13 - Jashari Eman
       10 - Aaron Arne Andoljšek
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan