align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 18. krog 17.03.24
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - AH Vrtač Triglav Kranj 0 : 6 (0 : 3)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Jošt Nik
   2. pomočnik: Zupanc Andraž
   Delegat: Rogelj Roman
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Mesarić Patrik (V)
  3  Beganović Enej
  4  Kastelec Domen
  5  Kranjc Aleks
  6  Zupančič Bor
  7  Lotrič Škoda Maks
  10  Drobnjak Jaša (K)
  11  Biščević Timien
  20  Mijić Tin
  22  Prosen Tibor
  26  Novak Ivan
   AH Vrtač Triglav Kranj
Priimek in ime
  2  Ćejvanović Din
  3  Remic Jošt
  4  Ševo Luka
  5  Mrak Lenart
  8  Kuvek Marko (K)
  9  Pauković Damjan
  10  Kazić Dino
  12  Gawish Basel (V)
  15  Cerk Jaka
  16  Bešić Teo
  17  Grohar Nik
  Rezervni igralci
  9  Matanović Sven
  12  Vrhunec Urban (V)
  14  Lauseger Lukas
  17  Nikić Mark
  18  Gnjatović Marko
  80  Krajnik Jernej
  Rezervni igralci
  1  Dovžan Jaka (V)
  6  Jemec Blaž
  7  Railić Timon
  11  Duraković Aleksander
  18  Mesić Majd
  19  Drolc Zaš
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Bergant Gregor
   AH Vrtač Triglav Kranj
   Dolinar Aleš
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   AH Vrtač Triglav Kranj
   0 : 1 9 - Pauković Damjan (16')
   0 : 2 10 - Kazić Dino (26') 11m
   0 : 3 2 - Ćejvanović Din (42')
   0 : 4 17 - Grohar Nik (63')
   0 : 5 17 - Grohar Nik (68')
   0 : 6 11 - Duraković Aleksander (79')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    3 - Beganović Enej (20')
    1 - Mesarić Patrik (24')
    11 - Biščević Timien (74')
   AH Vrtač Triglav Kranj
    4 - Ševo Luka (53')
   Uradne osebe
    Bergant Gregor (59')
    Matanović Ivan (59')
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   AH Vrtač Triglav Kranj
   Uradne osebe
    Matanović Ivan (86')
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     80 - Krajnik Jernej
       5 - Kranjc Aleks
  56'     17 - Nikić Mark
       6 - Zupančič Bor
  69'     14 - Lauseger Lukas
       4 - Kastelec Domen
  69'     9 - Matanović Sven
       7 - Lotrič Škoda Maks
  77'     18 - Gnjatović Marko
       3 - Beganović Enej
   AH Vrtač Triglav Kranj
  Minuta  Igralec
  64'     7 - Railić Timon
       5 - Mrak Lenart
  64'     11 - Duraković Aleksander
       15 - Cerk Jaka
  69'     18 - Mesić Majd
       9 - Pauković Damjan
  71'     19 - Drolc Zaš
       16 - Bešić Teo
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan