align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 18. krog 17.03.24
   TEKMA: Šenčur - Ivančna Gorica 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Sitar Jakob
   1. pomočnik: Pahulje Erazem
   2. pomočnik: Božnar Nejc
   Delegat: Kužnik Iztok
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Žilavec Gal (V)
  4  Grabnar Luka (K)
  9  Komljenović Luka
  10  Bele Mark
  11  Koren Brin
  13  Muratović Elvis
  14  Ajdovec Amadej
  15  Radosavljević Stefan
  17  Jesenovec Jure
  19  Repič Bor
  21  Kijamet Daris
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Pezdirc Leon (V)
  3  Jurečič Adriano
  4  Jerina Musulin Tim
  6  Marinoski Miloš
  7  Štukelj Jakob
  8  Gregel Naj
  9  Simić Nik
  10  Kramer Tomaž
  13  Bartolj Svit (K)
  17  Grabljevec Žak
  18  Gerbec Gašper
  Rezervni igralci
  5  Šuler Anej
  6  Mirković Luka
  8  Majcen Val Maj
  16  Osmančević Anes
  18  Gorgiev David
  20  Gregorc Denis
  Rezervni igralci
  11  Fink Maj
  14  Marinoski Angel
  15  Sulejmanoski Hajat
  16  Treven Anžej
  20  Domić Rok
   TRENER
   Šenčur
   Rozman Kristian
   Ivančna Gorica
   Vodenšek Janez
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 0 9 - Komljenović Luka (49') 11m
   Ivančna Gorica
   OPOMINJANI
   Šenčur
    13 - Muratović Elvis (25')
    21 - Kijamet Daris (41')
    11 - Koren Brin (54')
    15 - Radosavljević Stefan (61')
    4 - Grabnar Luka (77')
   Ivančna Gorica
    14 - Marinoski Angel (75')
    18 - Gerbec Gašper (76')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
    Jurečič Franci (80')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Ivančna Gorica
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  46'     6 - Mirković Luka
       13 - Muratović Elvis
  64'     20 - Gregorc Denis
       10 - Bele Mark
  64'     8 - Majcen Val Maj
       17 - Jesenovec Jure
  78'     5 - Šuler Anej
       15 - Radosavljević Stefan
  78'     18 - Gorgiev David
       11 - Koren Brin
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  60'     15 - Sulejmanoski Hajat
       10 - Kramer Tomaž
  63'     20 - Domić Rok
       9 - Simić Nik
  67'     16 - Treven Anžej
       13 - Bartolj Svit
  73'     14 - Marinoski Angel
       3 - Jurečič Adriano
  83'     11 - Fink Maj
       8 - Gregel Naj
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan