align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 19. krog 22.03.24
   TEKMA: Šenčur - Ivančna Gorica 3 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Nikolovski Mirche
   1. pomočnik: Zupanc Andraž
   2. pomočnik: Žerjavič Simon
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Žilavec Gal (V)
  4  Grabnar Luka
  6  Mirković Luka (K)
  9  Komljenović Luka
  10  Bele Mark
  11  Koren Brin
  13  Muratović Elvis
  14  Ajdovec Amadej
  15  Radosavljević Stefan
  19  Repič Bor
  21  Kijamet Daris
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Hrovat Žiga (V)
  3  Jurečič Adriano
  4  Jerina Musulin Tim
  6  Marinoski Miloš
  7  Štukelj Jakob
  8  Gregel Naj
  9  Obrč Matic
  10  Sulejmanoski Hajat
  13  Bartolj Svit (K)
  17  Grabljevec Žak
  20  Domić Rok
  Rezervni igralci
  5  Šuler Anej
  8  Majcen Val Maj
  16  Osmančević Anes
  17  Jesenovec Jure
  18  Gorgiev David
  20  Gregorc Denis
  Rezervni igralci
  11  Fink Maj
  12  Pezdirc Leon (V)
  14  Marinoski Angel
  15  Simić Nik
  16  Pejić David
  18  Tegelj Kristjan
   TRENER
   Šenčur
   Rozman Kristian
   Ivančna Gorica
   Vodenšek Janez
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 1 11 - Koren Brin (27')
   2 : 1 9 - Komljenović Luka (35')
   3 : 1 19 - Repič Bor (55')
   Ivančna Gorica
   0 : 1 10 - Sulejmanoski Hajat (8')
   OPOMINJANI
   Šenčur
   Ivančna Gorica
    9 - Obrč Matic (66')
    15 - Simić Nik (78')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Ivančna Gorica
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  56'     16 - Osmančević Anes
       21 - Kijamet Daris
  68'     17 - Jesenovec Jure
       13 - Muratović Elvis
  73'     5 - Šuler Anej
       15 - Radosavljević Stefan
  73'     8 - Majcen Val Maj
       10 - Bele Mark
  80'     18 - Gorgiev David
       14 - Ajdovec Amadej
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  45'     15 - Simić Nik
       10 - Sulejmanoski Hajat
  58'     11 - Fink Maj
       8 - Gregel Naj
  79'     14 - Marinoski Angel
       3 - Jurečič Adriano
  83'     18 - Tegelj Kristjan
       7 - Štukelj Jakob
  88'     16 - Pejić David
       13 - Bartolj Svit
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan