align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 19. krog 23.03.24
   TEKMA: IB 1975 Ljubljana - Škofja Loka-Medvode 7 : 0 (4 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Nurikić Benjamin
   1. pomočnik: Kovačič Lovro
   2. pomočnik: Vozelj Žan
   Delegat: Sedić Suvad
   POSTAVI
   IB 1975 Ljubljana
Priimek in ime
  2  Avdić Arton
  4  Lambergar Kal Dominik
  6  Perković Timon
  7  Rugelj Aljoša
  10  Poličnik Maks
  13  Šlemic Luka
  14  Brus Gaj
  15  Malenšek Miha
  17  Miličević Amadej
  18  Mraz Reo
  31  Hazabent Jaka
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  3  Klemenčič Vid (K)
  5  Kranjc Aleks
  6  Zupančič Bor
  8  Bogataj David
  10  Biščević Timien
  11  Nikić Mark
  17  Lauseger Lukas
  18  Stanič Žan Miloš
  22  Beganović Enej
  80  Krajnik Jernej
  Rezervni igralci
  1  Čepin Val
  3  Babenko Mykyta
  5  Brenk Maks
  8  Slijepčević Aleksandar
  9  Lipicer Marcel Teodor
  11  Podbregar Lars
  21  Glažar Lan
  Rezervni igralci
  7  Eržen Luka
  9  Matanović Sven
  14  Lotrič Jure
  23  Luznar Urh
   TRENER
   IB 1975 Ljubljana
   Vitanc Darin
   Škofja Loka-Medvode
   Bergant Gregor
   STRELCI
   IB 1975 Ljubljana
   1 : 0 10 - Poličnik Maks (2')
   2 : 0 10 - Poličnik Maks (7')
   3 : 0 15 - Malenšek Miha (11')
   4 : 0 10 - Poličnik Maks (37')
   5 : 0 11 - Podbregar Lars (60')
   6 : 0 14 - Brus Gaj (65')
   7 : 0 9 - Lipicer Marcel Teodor (80')
   Škofja Loka-Medvode
   OPOMINJANI
   IB 1975 Ljubljana
    3 - Babenko Mykyta (51')
   Škofja Loka-Medvode
    6 - Zupančič Bor (33')
    18 - Stanič Žan Miloš (44')
    17 - Lauseger Lukas (75')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   IB 1975 Ljubljana
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   IB 1975 Ljubljana
  Minuta  Igralec
  46'     3 - Babenko Mykyta
       15 - Malenšek Miha
  46'     8 - Slijepčević Aleksandar
       6 - Perković Timon
  46'     21 - Glažar Lan
       18 - Mraz Reo
  46'     11 - Podbregar Lars
       17 - Miličević Amadej
  61'     9 - Lipicer Marcel Teodor
       10 - Poličnik Maks
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  64'     7 - Eržen Luka
       18 - Stanič Žan Miloš
  64'     9 - Matanović Sven
       11 - Nikić Mark
  67'     23 - Luznar Urh
       80 - Krajnik Jernej
  67'     14 - Lotrič Jure
       8 - Bogataj David
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan