align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 19. krog 24.03.24
   TEKMA: Slovan - Roltek Dob 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Kodeljevo    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Fašing Žiga
   1. pomočnik: Lihtenvalner Leon
   2. pomočnik: Fašing Jaka
   Delegat: Vavpetič Vladimir
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime
  1  Krapež Anžej (V)
  4  Briščik Matija
  5  Marković Aleksandar
  8  Fidanoski Kerševan Nik
  10  Aaron Arne Andoljšek
  16  Agić Maid
  17  Jenko Dimitrij
  18  Benedičič Bizjak Tej
  20  Ljubijankić Anes
  22  Mlekuž Svit
  23  Adrović Leonardo (K)
   Roltek Dob
Priimek in ime
  4  Jankovič Martin
  5  Hudomalj Luka
  7  Kepic Jure
  8  Strnad Vid
  9  Javorič Gal
  11  Gromilić Damir (K)
  12  Podkrajšek Maj Tjaš (V)
  16  Simionov Blažej
  17  Sojer Gabriel
  21  Gril Jakob
  22  Hodžić Žnidarič Maj
  Rezervni igralci
  6  Puncer Žiga Marcel
  9  Beganović Brendon
  12  Dekleva Deen (V)
  14  Krstić Andrija
  15  Ravnihar Tim
  19  Kobav Jan
  21  Jashari Eman
  Rezervni igralci
  1  Rus Žiga (V)
  2  Grad Enej
  6  Varšič Vasja
  10  Malkoč Korez Aljaž
  15  Jančar Aljaž
  18  Vidergar Žan
  19  Cikarski Damjan
   TRENER
   Slovan
   Roltek Dob
   STRELCI
   Slovan
   1 : 1 17 - Jenko Dimitrij (74')
   Roltek Dob
   0 : 1 17 - Sojer Gabriel (59')
   OPOMINJANI
   Slovan
   Roltek Dob
    22 - Hodžić Žnidarič Maj (37')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Slovan
   Roltek Dob
    17 - Sojer Gabriel (85')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  46'     19 - Kobav Jan
       8 - Fidanoski Kerševan Nik
  61'     6 - Puncer Žiga Marcel
       5 - Marković Aleksandar
  84'     15 - Ravnihar Tim
       10 - Aaron Arne Andoljšek
  88'     9 - Beganović Brendon
       16 - Agić Maid
  88'     14 - Krstić Andrija
       18 - Benedičič Bizjak Tej
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  46'     2 - Grad Enej
       22 - Hodžić Žnidarič Maj
  46'     6 - Varšič Vasja
       4 - Jankovič Martin
  82'     10 - Malkoč Korez Aljaž
       21 - Gril Jakob
  92'     15 - Jančar Aljaž
       9 - Javorič Gal
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan