align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 19. krog 24.03.24
   TEKMA: AH Vrtač Triglav Kranj - Bilje 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 120
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Zupanc Andraž
   Delegat: Hafner Marko
   POSTAVI
   AH Vrtač Triglav Kranj
Priimek in ime
  2  Ćejvanović Din
  3  Dular Gal
  4  Ševo Luka
  5  Remic Jošt
  9  Pauković Damjan
  10  Kazić Dino (K)
  11  Duraković Aleksander
  12  Gawish Basel (V)
  15  Cerk Jaka
  16  Mrak Lenart
  17  Grohar Nik
   Bilje
Priimek in ime
  1  Krašna Tilen (V)
  2  Murovec Žiga
  3  Štekar Lev
  4  Godec Alan
  5  Tomsič Luka
  7  Menard Svit
  8  Bizjak Batistič Nick
  10  Mujanović Ajdin
  11  Lidan Ammar
  15  Eleković David
  21  Preradović Nik (K)
  Rezervni igralci
  1  Dovžan Jaka (V)
  6  Potokar Tim
  8  Jemec Blaž
  18  Mesić Majd
  19  Drolc Zaš
  Rezervni igralci
  6  Tavčar Tiberij
  12  Frančeškin Rene (V)
  16  Bajc Maj
   TRENER
   AH Vrtač Triglav Kranj
   Dolinar Aleš
   Bilje
   Likar Damir
   STRELCI
   AH Vrtač Triglav Kranj
   1 : 0 15 - Cerk Jaka (45')
   2 : 1 10 - Kazić Dino (79')
   Bilje
   1 : 1 11 - Lidan Ammar (77')
   OPOMINJANI
   AH Vrtač Triglav Kranj
    3 - Dular Gal (82')
   Bilje
    8 - Bizjak Batistič Nick (13')
    2 - Murovec Žiga (30')
    15 - Eleković David (64')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   AH Vrtač Triglav Kranj
   Bilje
    8 - Bizjak Batistič Nick (82')
    15 - Eleković David (84')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   AH Vrtač Triglav Kranj
  Minuta  Igralec
  54'     8 - Jemec Blaž
       15 - Cerk Jaka
  71'     18 - Mesić Majd
       17 - Grohar Nik
  89'     19 - Drolc Zaš
       11 - Duraković Aleksander
   Bilje
  Minuta  Igralec
  62'     6 - Tavčar Tiberij
       7 - Menard Svit
  77'     16 - Bajc Maj
       10 - Mujanović Ajdin
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan