align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 20. krog 01.04.24
   TEKMA: Bilje - IB 1975 Ljubljana 2 : 4 (1 : 3)
   Kraj: Bilje - Igrišče Bilje, V Dolinci    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kodrič Aleks
   1. pomočnik: Knez Klemen
   2. pomočnik: Berginc Tim
   Delegat: Jelen Nejc
   POSTAVI
   Bilje
Priimek in ime
  1  Krašna Tilen (V)
  2  Murovec Žiga
  3  Štekar Lev
  4  Godec Alan
  5  Tomsič Luka
  7  Kavčič Kristjan
  8  Koštić Eldin
  10  Menard Svit
  11  Bijelonja Nermin
  19  Mujanović Ajdin
  21  Preradović Nik (K)
   IB 1975 Ljubljana
Priimek in ime
  2  Avdić Arton
  4  Lambergar Kal Dominik
  5  Brenk Maks
  6  Perković Timon (K)
  7  Rugelj Aljoša
  10  Poličnik Maks
  11  Podbregar Lars
  14  Brus Gaj
  17  Miličević Amadej
  21  Glažar Lan
  31  Hazabent Jaka (V)
  Rezervni igralci
  6  Lukežič Vid
  12  Frančeškin Rene (V)
  15  Šturm Aleks
  18  Kozar Kristjan
  Rezervni igralci
  1  Čepin Val (V)
  3  Babenko Mykyta
  8  Slijepčević Aleksandar
  9  Malenšek Miha
  13  Tomše Jaša
  15  Škerl Jakob
  18  Furlan Matic
   TRENER
   Bilje
   Likar Damir
   IB 1975 Ljubljana
   Vitanc Darin
   STRELCI
   Bilje
   1 : 3 11 - Bijelonja Nermin (38')
   2 : 4 8 - Koštić Eldin (80')
   IB 1975 Ljubljana
   0 : 1 10 - Poličnik Maks (3')
   0 : 2 10 - Poličnik Maks (19')
   0 : 3 10 - Poličnik Maks (32')
   1 : 4 10 - Poličnik Maks (49')
   OPOMINJANI
   Bilje
    2 - Murovec Žiga (22')
    8 - Koštić Eldin (67')
    11 - Bijelonja Nermin (86')
   IB 1975 Ljubljana
    6 - Perković Timon (41')
    13 - Tomše Jaša (63')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bilje
   IB 1975 Ljubljana
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bilje
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Kozar Kristjan
       7 - Kavčič Kristjan
  61'     15 - Šturm Aleks
       19 - Mujanović Ajdin
  75'     12 - Frančeškin Rene
       1 - Krašna Tilen
   IB 1975 Ljubljana
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Tomše Jaša
       7 - Rugelj Aljoša
  53'     15 - Škerl Jakob
       17 - Miličević Amadej
  62'     9 - Malenšek Miha
       11 - Podbregar Lars
  67'     18 - Furlan Matic
       5 - Brenk Maks
  77'     3 - Babenko Mykyta
       21 - Glažar Lan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan