align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  POKAL PIVOVARNA UNION 23/24
  Zapisnik: 2. krog 04.10.23
   TEKMA: Preddvor - Eltron Šenčur 0 : 4 (0 : 3)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Beton Uroš
   2. pomočnik: Krsnik Luka
   Delegat: Tivold Štefan
   POSTAVI
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Krčar Žan (V)
  3  Kovačič Bine
  7  Tomažič Rok
  9  Ajdovec Jan
  11  Ajdovec Nejc
  13  Markun Anže
  14  Fuchs Leon
  15  Vodeb Lenart
  16  Čemažar Luka (K)
  17  Kuzma Žan
  22  Žnidaršič Žiga
   Eltron Šenčur
Priimek in ime
  1  Alagić Adam (V)
  2  Veseli Ensar
  5  Adrovič Denis
  6  Ajdovec Amadej
  8  Đuzić Anis
  10  Ahmetaj Albin
  11  Kokalj Samo (K)
  15  Tiganj Tian
  16  Čosič Dominik
  18  Pogačar Maks
  19  Radosavljević Stefan
  Rezervni igralci
  2  Bogataj Andrej
  4  Zaplotnik Luka
  5  Prestor Luka
  6  Beton Nejc
  8  Macanović Senaid
  10  Repič Ažbe
  12  Pristov Matic (V)
  30  Lenič Aleš
  Rezervni igralci
  3  Kujabi Halifa
  4  Klarić Mateo
  7  Bunić Žan
  17  Kavčič Jakob
  22  Ciglar Tristan
   TRENER
   Preddvor
   Žnidaršič Miha
   Eltron Šenčur
   Kržišnik Erik
   STRELCI
   Preddvor
   Eltron Šenčur
   0 : 1 8 - Đuzić Anis (2')
   0 : 2 10 - Ahmetaj Albin (14')
   0 : 3 8 - Đuzić Anis (34')
   0 : 4 7 - Bunić Žan (50') 11m
   OPOMINJANI
   Preddvor
    4 - Zaplotnik Luka (72')
   Eltron Šenčur
    15 - Tiganj Tian (81')
    7 - Bunić Žan (86')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Preddvor
   Eltron Šenčur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  46'     6 - Beton Nejc
       17 - Kuzma Žan
  46'     4 - Zaplotnik Luka
       11 - Ajdovec Nejc
  46'     10 - Repič Ažbe
       14 - Fuchs Leon
  66'     8 - Macanović Senaid
       22 - Žnidaršič Žiga
  66'     30 - Lenič Aleš
       15 - Vodeb Lenart
   Eltron Šenčur
  Minuta  Igralec
  46'     22 - Ciglar Tristan
       8 - Đuzić Anis
  46'     7 - Bunić Žan
       10 - Ahmetaj Albin
  46'     4 - Klarić Mateo
       5 - Adrovič Denis
  46'     3 - Kujabi Halifa
       18 - Pogačar Maks
  64'     17 - Kavčič Jakob
       11 - Kokalj Samo
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan