align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  POKAL PIVOVARNA UNION 23/24
  Zapisnik: 2. krog 04.10.23
   TEKMA: Bled-Bohinj Hirter - SIJ Acroni Jesenice 1 : 4 (1 : 3)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Bavrlić Dejan
   1. pomočnik: Kalan Miha
   2. pomočnik: Račman Anže
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   Bled-Bohinj Hirter
Priimek in ime
  1  Škrjanec Anže (V)
  3  Matič Tim
  4  Ploh Rok
  5  Bertoncelj Matic
  6  Štefe Miha
  7  Jerman Žiga
  8  Razinger Klemen
  11  Iskra Uroš
  16  Kovačič Jure (K)
  17  Grašič Rok
  21  Rihtar Grega
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Halilović Alan (V)
  3  Djukić Darko
  4  Grichinenko Arsenii
  5  Talić Armin
  8  Huseinbašić Samir
  9  Ličina Almir
  14  Homan Luka
  20  Samardžić Miral (K)
  22  Ambrožič Nejc
  23  Mitrić Stefan
  24  Pašić Armin
  Rezervni igralci
  2  Gaberšček Klemen
  9  Lavtar Gašper
  13  Maksimović Mladen
  15  Golenja Danijel
  18  Zaplotnik Andraž
  20  Grgić Zoran
  22  Slivnik Anže
  Rezervni igralci
  2  Stanojević Marko
  7  Kazić Zemir
  10  Bešić Mario
  11  Bučić Mario
  12  Pašagić Denis (V)
  15  Čamdžić Ermin
  18  Brajič Anže
  19  Osmančević Anes
   TRENER
   Bled-Bohinj Hirter
   Ristić Grujo
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   STRELCI
   Bled-Bohinj Hirter
   1 : 3 17 - Grašič Rok (41')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 22 - Ambrožič Nejc (10')
   0 : 2 9 - Ličina Almir (13') 11m
   0 : 3 9 - Ličina Almir (39')
   1 : 4 22 - Ambrožič Nejc (68')
   OPOMINJANI
   Bled-Bohinj Hirter
    21 - Rihtar Grega (45')
   SIJ Acroni Jesenice
    8 - Huseinbašić Samir (88')
   Uradne osebe
    Ristić Grujo (59')
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bled-Bohinj Hirter
   SIJ Acroni Jesenice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bled-Bohinj Hirter
  Minuta  Igralec
  71'     9 - Lavtar Gašper
       7 - Jerman Žiga
  71'     13 - Maksimović Mladen
       11 - Iskra Uroš
  86'     15 - Golenja Danijel
       21 - Rihtar Grega
  86'     22 - Slivnik Anže
       16 - Kovačič Jure
  86'     2 - Gaberšček Klemen
       17 - Grašič Rok
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  62'     11 - Bučić Mario
       23 - Mitrić Stefan
  62'     10 - Bešić Mario
       9 - Ličina Almir
  65'     18 - Brajič Anže
       14 - Homan Luka
  86'     7 - Kazić Zemir
       22 - Ambrožič Nejc
  86'     2 - Stanojević Marko
       5 - Talić Armin
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan