align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - člani 2023/24
  Zapisnik: 8. krog 14.10.23
   TEKMA: Britof - Bitnje 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Beton Uroš
   1. pomočnik: Salihović Leon
   2. pomočnik: Perić Luka
   Delegat: Žontar Ciril
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  1  Nadarević Denis (V)
  3  Cvitkovič Nejc
  4  Maček Mitja
  5  Tirovič Drago (K)
  6  Šenk Gašper
  8  Gartner Žiga
  9  Boncelj Uroš
  11  Grah Lovrenc
  13  Arzenšek Lovro
  17  Lončarič Teo
  20  Csipö Gašper
   Bitnje
Priimek in ime
  1  Merhar Nejc (V)
  3  Lopatič Maj
  4  Krupljanin Danijel
  5  Bećić Asmir
  6  Zupanc Bojan (K)
  7  Tadina Miha
  8  Homec Matej
  9  Djaković Simo
  10  Remic Jure
  14  Sivec Gašper
  24  Perhoč Erik
  Rezervni igralci
  2  Bajželj Tom
  7  Maček Aleš
  10  Cvek Andrej
  16  Matijaševič Tjuš
  18  Gašić Dražen
  19  Bodiroža Aleksandar
  21  Janžekovič Miha
  Rezervni igralci
  2  Jaklič Urh
  11  Kne David
  15  Kalar Gašper
  17  Durmić Amel
  19  Gičev Zoran
  20  Jerina Jaka
  23  Traven Tomaž
   TRENER
   Britof
   Levstek Ivo
   Bitnje
   Homec Matej
   STRELCI
   Britof
   1 : 0 9 - Boncelj Uroš (70') 11m
   Bitnje
   OPOMINJANI
   Britof
    11 - Grah Lovrenc (24')
    20 - Csipö Gašper (72')
   Bitnje
    23 - Traven Tomaž (30')
    24 - Perhoč Erik (69')
    14 - Sivec Gašper (82')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Britof
   Bitnje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  46'     21 - Janžekovič Miha
       17 - Lončarič Teo
  46'     18 - Gašić Dražen
       13 - Arzenšek Lovro
  79'     19 - Bodiroža Aleksandar
       20 - Csipö Gašper
  85'     10 - Cvek Andrej
       6 - Šenk Gašper
  89'     16 - Matijaševič Tjuš
       9 - Boncelj Uroš
   Bitnje
  Minuta  Igralec
  46'     20 - Jerina Jaka
       4 - Krupljanin Danijel
  71'     15 - Kalar Gašper
       3 - Lopatič Maj
  74'     11 - Kne David
       8 - Homec Matej
  83'     2 - Jaklič Urh
       6 - Zupanc Bojan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan